Ntt Game Knight Online için SMS Güvenlik Sistemini Duyurdu

NttGame 2013 e atak yaparak başladı. Genellikle yapılan yenilikler oyunu daha güzel oynanabilir bir hale getirmek için yapılmış yenilikler olarak görünüyor.

Bunlardan birtanesi de SMS GÜVENLİĞİ hesapların hack e karşı güvenliğinin yanı sıra hile programlarınıda bu şekilde engelleyeceğini açıklayan NttGame resmi Knight Online World haberlerinde  şunları yazdı.

Merhaba Değerli Knight Online Oyuncuları

Bugün sizlere daha iyi bir oyun çehresi sunabilmek ve hile programları kullanımını azaltmak üzere dizayn edilmiş fakat aynı zamanda sizlere hesap güvenliği de sağlama amacı güden bir SMS doğrulama sistemini duyuruyoruz. 11 Nisan 2013 tarihinden başlayarak oyun içerisinde takas ve market özelliklerini kullanmak isteyen bütün Yeni Hesaplar SMS doğrulama kodu ile hesaplarını doğrulayacaklar. Mevcut olan hesaplar bundan etkilenmeyecek, bu daha çok hesap oluşturulmasının kötüye kullanımını engellemek için alınan bir önlemdir, aynı zamanda güncellemeleri de hesabınızda SMS yolu ile bulma şansına erişeceksiniz. (ayrıca duyurulacaktır)

OYUN İÇERİSİNDE TAKAS YAPMA ÖZELLİĞİNİ KULLANMAK İSTEYEN YENİ HESAPLAR:
1-    Knight Online web sitesine giriş yaptıktan sonra My Account sekmesine gidin.
2-    SMS Verification'u seçin.
3-    Ülke kodunuzu seçin ve sonrasındaki boşluğa telefon numaranızı yazıp SMS doğrulama kodu almak için Send'e tıklayın.
4-    Telefonunuza gelen doğrulama kodunu doğrulama ekranına girin ve Verify'a tıklayın.
5-    Bu adımları başarı ile gerçekleştirdikten sonra oyuna normal bir şekilde girerek devam edebilirsiniz.

ÖNEMLİ DURUMLAR:
1-    BİR telefon numarasına yalnızca 5 hesap kayıt ettirilebilir.
2-    24 saat içerisinde yalnızca 3 SMS doğrulama kodu alabilirsiniz.
3-    Eğer hesabınız bir şekilde NTTGame tarafından kapatılırsa, doğrulanmış olan hesap telefon numarasında kalacaktır. Bunu kötüye kullanmak isteyen kişilerin başka hesapları aynı telefon numarasına defalarca kayıt ettirmelerini istememekteyiz.
4-    Bundan böyle yeni oluşturulan hesaplar takas ve market özelliklerini kullanmak istiyorlarsa bu işlemden geçmelidirler.
5-    Eğer hesabınızı doğrulamak için kullandığınız telefon numarasını değiştirmek isterseniz, web sitesinden SMS doğrulama sayfasına tekrar giderek bu değişimi gerçekleştirebilirsiniz.
6-    Hesabınızı ilk defa kaydetmeniz 0 ücretsiz olacaktır. Ancak sonraki SMSler için hesabınızdan 5Npoint kesilecektir.

Knight Online&rsquoa desteğiniz için minnettarız ve sizlerin adına daha temiz ve adil bir oyun getirmek için çalışmaktayız!

NTTGame | Knight Online Takımı

Kniht Online World
Knight Online Poster
Knight Online Poster
Tür
:   MMORPG
Dil
:   Türkçe, İngilizce
Oy Sayısı
:   54
Puan
:   3.72
Sizde Oy Verin
:   

Paylaşmak Güzeldir

Yorum Yazın