VALORANT Gece Pazarı Başladı! YORUMLARI GÖSTER (0) YORUM YAP

VALORANT Gece Pazarı Başladı!

VALORANT oyuncuları için etkinlikler dur durak dinlemiyor! İlk başta Champions etkinlikleri şimdi ise VALORANT Gece Pazarı ile birlikte VALORANT oyuncuları harika bir dönemden geçiyor. VALORANT Gece Pazarı ile ilgili tüm soruların yanıtları haberin devamında sizleri bekliyor. Şimdi sizler de Gece Pazarından indirimli VP ile faydalanmak istiyorsanız doğru adrestesiniz. Hemen Kabasakal güvencesi ve hızlı teslimat garantisi ile birlikte VALORANT VP satın alın!

VALORANT Gece Pazarı Ne Zaman?

VALORANT Gece Pazarı 29 Eylül gece saat 03:00'te mağazalarda yerini aldı. VALORANT Gece Pazarını açmak için tek yapmanız gereken ana sayfada sağ üst köşede bulunan kart simgesine basmak. Ardından çevireceğiniz kartlar ile sizlere rastgele olarak olarak verilen 6 silah kostümünden birini harika indirimler ile satın alabilirsiniz. 

VALORANT Gece Pazarı Nedir?

VALORANT Gece Pazarı düzenli olarak ortalama 2 ayda bir yapılan VALORANT etkinliğidir. En son temmuz ayında oyuncular ile buluşan Gece Pazarı ile harika VALORANT silah çıkartmalarını çok uygun fiyatlara alabilirsiniz. Tabii ki şans her zaman yüzünüze gülecek diye şart yok. Gece Pazarında çıkan altı silahta sahip olmadığınız silahlara göre tamamen rastgele bir şekilde dağılıyor. 

VALORANT Gece Pazarı Ne Zaman Bitiyor?

VALORANT Gece Pazarı başlangıcından sonra mağazalarda 13 gün boyunca kalacak. Yani 12 Ekim günü VALORANT Gece Pazarı son bulacak. Harika kostümleri satın almak için 13 gününüz var bu yüzden acele etseniz iyi edersiniz. VALORANT night market silahlar etkinlik bitişine kadar değiştirilemediği için beğendiğiniz silahları Gece Pazarı bitmeden almaya özen gösterin.

VALORANT Gece Pazarı ile Gelecek Silahlar

VALORANT Gece Pazarına gelecek silahlar her zaman için oyunculara büyük bir merak konusu oluyor. Ne yazık ki önceden belirlenemeyen bu silah kostümlerini tahmin etmenin bir yolu var. VALORANT Gece Pazarı belli bir silah havuzu içerisinden seçiliyor. Aşağıdaki görselden hangi koleksiyonların silah havuzunda olacağını inceleyebilirsiniz!

VALORANT Gece Pazarı hakkındaki tüm detayları sizler ile paylaştık. Sizlere hangi silah çıkartmaları çıktı bizler ile paylaşmayı unutmayın. Gece Pazarından ekstra indirimler ile faydalanmak istiyorsanız adresiniz her zaman olduğu gibi Kabasakal Online. Hemen aşağıdaki görsele tıklayın ve VALORANT VP satın alın!


Yorum Yap


LİSTELENECEK YORUM BULUNAMADI × Henüz yorum yapılmamış ilk yorumu yapmak ister misiniz?