Yukarıya Git

KAPAT

Arama Sonuçları »

0 SEPETİM 0 ÜRÜN - 0,00

Ortalama Puan
0
Mükemmel (0)
%0
Çok İyi (0)
%0
İyi (0)
%0
Fena Değil (0)
%0
Çok Kötü (0)
%0

Yorum Yap


LİSTELENECEK YORUM BULUNAMADI ×

Henüz yorum yapılmamış ilk yorumu yapmak ister misiniz?

Mobile Legends 

Mobile Legends Bang Bang 2016 yılında Moonton tarafından geliştirilen MOBA oyun kategorisinde yer alan bir oyundur. Mobil cihazlar ile çıkışını sağlayan Mobile Legends PC destekli hala getirilmiştir. Belirli emülatör programlarında stabil bir şekilde oyun imkanı sunmaktadır. Mobile Legends 3 koridor 1 orman hattından oluşan bir yapıya sahiptir. Üst koridor genellikle solo top, orta koridor mid, alt koridor adc ve support rollerinde son olarakta orman içerisinde kendisini geliştiren karekterler ise jungler denmektedir. Mobile Legends oyunundaki asıl amacımız kuleleri ve minyonları keserek kendimizi güçlendirmek ve itemler ile düşmanlarımıza korku salmak. Bütün koridorlar birbirine destek sunarsa tamamen bir takım oyunu olan Mobile Legends oyunundaki yerinizi şimdiden hazırlayabilirsiniz. 

Mobile Legends Elmas

Mobile Legends Elmas satın al kendini oyun dünyasındaki eşşiz karekterler içerisinde bul. Mobile Legends Elmas ile oyun içerisinde bulunan efsanevi bir kostüm, sezonun yeniliklerini anlatan bir totem veya daha nerf yememiş yüksek hasarlar çıkarabilen bir şampiyon satın alabilirsiniz. Mobile Legends Elmaslarınız her zaman sizde hazır kalsın her an indirimli kostüm satın alabilirsiniz. Mobile Legends Elmaslarınızı Kabasakal Online güvencesiyle temin ederek kendinizi her zaman en indirimli Mobile Legends Elmasları içinde bulabilirsiniz.

Mobile Legends Elmaslarınızı en indirimli şekilde satın alabilirsiniz. Güvenli ödeme seçenekleriyle Mobile Legends Elmaslar sizi bekliyor.