Yukarıya Git

KAPAT

Arama Sonuçları »

0 SEPETİM 0 ÜRÜN - 0,00

Bigo Live YORUMLARI GÖSTER (22) YORUM YAP

Bigo Live AÇIKLAMA Bigo Live Elmas İndirimli Fiyatlarla Satın Al, En Ucuz Bigo Live Elmas Çekme, Yükleme ve Satış Sitesi Kabasakal Online.

Oyun Hakkında Açıklama

Oyun Resimleri

  • Bigo Live Oyun Resimleri

Nasıl Kullanılır ?

https://www.bigo.tv/ Sitesine tıklayıp ''Recharge'' seçeneğine tıklayınız  . 

Açılan sayfada Bigo idnizi girip aşağıdan Razer Pin seçeneğini seçiniz .


Açılan sayfada size verilen serial no ve pini girip devam ediniz.  Kod kullanımını tamamlayınız. 

Tebrikler kod yüklemeniz tamamlandı . Keyifli alışverişler dileriz. 

Nasıl Satın Alırım ?


Üyelikli Veya Üyelik'siz Alışveriş Yapabilirsiniz.

Üyelikli Alışveriş Nasıl Yapılır ?

 1.  Öncelikle Sitemizde bulunan ''Yeni Üye Kaydı'' Butonuna tıklayarak üyeliğinizi oluşturunuz.
  Not: Sadece Üyelikli işlem sağlayan müşterilerimiz ''ilan pazarı, referans sistemi ve oyun parası satış işlemini'' gerçekleştirebilirler.2. Tüm bilgilerinizi eksiksiz ve doğru şekilde doldurunuz. Sonrasında Mail adresinize ve telefon numaranıza gelen kodu doğrulamayı unutmayınız.3. Satın almak istediğiniz ürün tutarı kadar ''bakiye yükle'' kısmından üyeliğinize bakiye yükleyebilirsiniz.
Not: kredi kartı, banka kartı, mobil ve ininal ile yapılan ödemelerde, ödeme bildirimi yapmanıza gerek yoktur. Ödemeler 2-10 dakika içinde hesabınıza yüklenecektir.4. Banka hesaplarımıza yapılan ödemelerde, ödeme yaptığınız bankanın altında bulunan ''ödeme bildirimi yap'' butonu ile ödeme bildirimi yapmanız gerekmektedir.
Not: Ödeme bildirimleri, ödemeyi yapan kişi adına eksiksiz bir şekilde yapılması gereklidir. Sistem tarafından otomatik kontrol edilmektedir.5. Bakiyeniz başarılı bir şekilde yüklendiğinde ''üyelik adınızın yanında'' güncel bakiyenizi görebilirsiniz.
Not: Üyeliğinize yüklediğiniz bakiye ile istediğiniz zaman istediğiniz şekilde alışveriş yapabilirsiniz. Banka hesabı mantığında çalışmaktadır.6. Satın almak istediğiniz ürünün adetini seçerek ''satın al'' veya ''sepete ekle'' botunu'na tıklayarak sipariş verebilirsiniz.
Not : ''E-pin'' siparişleri anında teslim edilir, ''oyun parası'' siparişleri 5-15 dakika içinde teslim edilmektedir.7.Satın alma işleminiz başarılı bir şekilde tamamlanmıştır. Kabasakal Online ailesi olarak keyifli oyunlar dileriz...
Üyeliksiz Alışveriş Nasıl Yapılır ?

1. Satın almak istediğiniz ürünün adetini girerek ''Satın al'' butonuna tıklayınız. Ürünü sepetinize ekledikten sonra ‘’üyeliksiz satın al & sipariş tamamla’’ botun'una tıklayınız.2.Yönlendirilen sayfada ''üyeliksiz alışveriş'' buton'una tıklayarak mail adresinizi yazıp işlemlere devam ediniz.
Not: Üyelik oluşturup alışveriş yaparak kampanyalardan ve etkinliklerden yararlanabilirsiniz. Üyelikli sistem daha sağlıklı olacaktır.3.Siparişin sağlıklı bir şekilde teslim edilebilmesi için sizden istenilen bilgileri eksiksiz bir şekilde tamamlayınız ve ödeme adımına geçiniz.4.Ödeme yapmak istediğiniz yöntemi seçerek ''ödeme yap veya bildir'' butonuna tıklayınız.
Not: sipariş numaranızı ve sipariş link adresinizi not almayı unutmayınız. Ödeme yapmadan siparişiniz işleme alınmayacaktır.5. Ödemeniz kontrol sonrası onaylanıp siparişiniz teslim edilecektir. Kabasakal Online ailesi olarak keyifli oyunlar dileriz...
Not: sipariş numaranızı ve sipariş link adresinizi not almayı unutmayınız. Ödeme yapmadan siparişiniz işleme alınmayacaktır.

Ortalama Puan
5.0
Mükemmel (22)
%100
Çok İyi (0)
%0
İyi (0)
%0
Fena Değil (0)
%0
Çok Kötü (0)
%0

Yorum Yap

04.04.2020 01:00
Harika
Bu yorumu faydalı buldunuz mu? Hayır (0) Yanıtla
04.03.2020 08:28
Nasıl elmas alıyoruz ben beceremedim
Bu yorumu faydalı buldunuz mu? Hayır (0) Yanıtla
YANITI ; https://www.kabasakalonline.com/bigo-live Sayfasında Nasıl satın alırım kısmında mevcut . Keyifli alışverişler dileriz.
11.02.2020 00:18
güzel site beğendim
Bu yorumu faydalı buldunuz mu? Hayır (0) Yanıtla
06.02.2020 03:27
mukemmel hizmet gercekten elmas fiyatları uygun
Bu yorumu faydalı buldunuz mu? Hayır (0) Yanıtla
04.02.2020 00:18
hızlı gönderdiler
Bu yorumu faydalı buldunuz mu? Hayır (0) Yanıtla
03.02.2020 00:58
Hızlıca geldi süpper
Bu yorumu faydalı buldunuz mu? Hayır (0) Yanıtla
03.02.2020 00:18
Bigoda canlıyayın açıyorum ekleyin benide
Bu yorumu faydalı buldunuz mu? Hayır (0) Yanıtla
03.02.2020 00:17
Anında yüklüyorlar müthiş
Bu yorumu faydalı buldunuz mu? Hayır (0) Yanıtla
02.02.2020 00:51
çok hızlı geldi müthiş
Bu yorumu faydalı buldunuz mu? Hayır (0) Yanıtla
01.02.2020 00:58
gelmedi sandım chatte yardımcı oldular
Bu yorumu faydalı buldunuz mu? Hayır (0) Yanıtla

Açıklama ×

Bu ürün ile ilgili her hangi bir açıklama girilmedi , sormak istediğiniz bir soru var ise yorum formundan belirtebilirsiniz...