Yukarıya Git

KAPAT

Arama Sonuçları »

0 SEPETİM 0 ÜRÜN - 0,00

Free Fire 43.Sezon Başladı!

Free Fire 43.Sezon Başladı!En çok sevilen Battle Royale oyunlarından biri olan Free Fire için 43.Sezon heyecanı kısa bir süre önce başladı. Garena Free Fire, yeni sezon için özel öğeler içeren ve iki farklı paket şeklinde sunulan Fire Pass ile yepyeni içerikleriyle oyuncuları oldukça heyecanlandırdı. Free Fire Yeni Sezonu teması ve öğeleri ile ilgili detaylar haberin devamında sizi bekliyor. Free Fire 43.Sezon heyecanına ortak olmak için En Uygun Fiyat Garantisi ile Free Fire Elmas satın alma ad..
DEVAMINI OKU 

Zula 22 Ağustos - 30 Kasım Ban Raporu

Zula 22 Ağustos - 30 Kasım Ban RaporuOyuncular tarafından oldukça sevilen Türk yapımı oyunu Zula için, 2021 yılının ikinci yarısı sonlarına özel Ban Raporları paylaşıldı. Birçok oyuncuyu memnun eden bu gelişmenin detayların haberin devamında sizi bekliyor. En Uygun Fiyat Garantisi ile Zula Altın satın alma adresin Kabasakal Online ! İşte Zula 22 Ağustos - 30 Kasım Ağustos Ban Raporları.Zula Ban RaporlarıZula’da oyun içerisinde hilesiz bir mücadele olması için hileleri banlamak adına yepyeni bir ..
DEVAMINI OKU 

LoL 30 Kasım-6 Aralık Şampiyon ve Kostüm İndirimleri

LoL 30 Kasım-6 Aralık Şampiyon ve Kostüm İndirimleriLoL 30 Kasım-6 Aralık Şampiyon ve Kostüm İndirimleri başladı. Her hafta gerçekleştirilen League of Legends Şampiyon ve Kostüm İndirimleri kapsamında; 5 LoL Şampiyonu ve 15 LoL Kostümünde indirime gidildi. Detaylar haberin devamında sizi bekliyor. Hızlı teslimat ve güvenilir adres seçeneği ile League of Legends RP satın alma adresin Kabasakal Online !League of Legends Şampiyon ve Kostüm İndirimleri DetaylarıLoL Şampiyon ve Kostüm İndirimleri 30 ..
DEVAMINI OKU 

Mobile Legends M3 Geçişi Başladı

Mobile Legends M3 Geçişi BaşladıOyuncular tarafından oldukça sevilen mobil oyunlardan birisi olan Mobile Legends için M3 Geçişi başladı. M3 Geçişi ve World Championship ile ilgili tüm detaylar haberin devamında sizi bekliyor. En Uygun Fiyat Garantisi ile Mobile Legends Elmas satın almak için adres Kabasakal Online !M3 Geçişi ÖdülleriM3 Geçişi küçük bir güncelleme ile oyuna eklendi. Tüm ödülleri en düşük maliyetle ve en hızlı şekilde nasıl elde edersiniz? Bunun tüm detaylarını aşağıda bulabilecek..
DEVAMINI OKU 

PUBG Battlegrounds 15.1 Güncelleme Notları

PUBG Battlegrounds 15.1 Güncelleme NotlarıDünyada en çok sevilen Battle Royale oyunlarından biri olan PUBG Battlegrounds için yeni güncellemeler ve yenilikler gelmeye devam ediyor. 15.1 Güncelleme Notları ile birlikte oyuna eklenen yeni bisiklet ile birlikte yeni silah mekanikleri ve yepyeni oynanış değişiklikleri eklenmiş oldu. Detaylar haberin devamında sizi bekliyor. En Uygun Fiyat Garantisi ile G-COIN satın almak için adres Kabasakal Online !Yeni Araç: Dağ BisikletiTüm triatloncular dikkat! ..
DEVAMINI OKU 

PUBG Mobile 19 - 25 Kasım Ban Raporu

PUBG Mobile 19 - 25 Kasım Ban RaporuPUBG Mobile Haftalık Ban Raporu paylaşıldı. En popüler Mobile Battle Royale oyunu olan PUBG Mobile’da hile kullanıp banlanan önceki haftalara göre kıyasladığımızda küçük miktarda düşüş olduğunu görüyoruz. İşte karşınızda 19 - 25 Kasım Ban RaporlarıPUBG Mobile Haftalık Ban RaporuPUBG Mobile’in bu haftanın ban raporunda dikkat çeken önemli ayrıntılarından biri hile kullanıp banlanan oyuncu sayılarındaki düşüş olmuş oldu. Oyunda hilesiz bir sistem olması için de ..
DEVAMINI OKU 

Metin2 Saf Aksiyon: Geçici Sunucu - Tubul Açıldı !

Metin2 Saf Aksiyon: Geçici Sunucu - Tubul Açıldı !Neredeyse her oyuncunun oynadığı, en sevilen MMORPG oyunlarından birisi olan Metin2 için Saf Aksiyon: Geçici Sunucu - Tubul oyuna eklendi. Detaylar haberin devamında sizi bekliyor. En Uygun Fiyat Garantisi ile Metin2 EP satın almak için adres Kabasakal Online !Metin2 Yeni Saf Aksiyon: Geçici Sunucu Tubul NotlarıOyuncular, çok sert PvP'yi, heyecanlı meydan okumaları, aksiyon dolu etkinlikleri ve kaliteli ödülleri meraklı bekleyişe geçtiler. Ye..
DEVAMINI OKU 

Steam Sonbahar İndirimi Başladı !

Steam Sonbahar İndirimi Başladı !PC platformunun temel taşlarından birisi olan Steam'in en büyük indirimlerinden birisi Steam Sonbahar İndirimi başladı. Diğer indirim dönemlerinden farklı olarak 1 hafta boyunca sürecek olan bu indirim döneminde de birçok oyunun yüzde 80 ile yüzde 90 arasında indirimlerle satışa sunuldu. Detaylar haberin devamında sizi bekliyor. En Uygun Fiyat Garantisi ile Steam Cüzdan Kodu Satın Almak için adres Kabasakal Online !Steam İndirimli OyunlarıNBA 2K22 : 429,00 TL..
DEVAMINI OKU 

VALORANT Champions 2021 Koleksiyonu Oyunda !

VALORANT Champions 2021 Koleksiyonu OyundaEn çok sevilen FPS oyunlarından birisi olan VALORANT için Champions 2021’e özel yepyeni bir koleksiyonu oyuna eklendi. VALORANT Champions 2021 Koleksiyonu ile ilgili tüm detaylar haberin devamında sizi bekliyor. En Uygun Fiyat Garantisi ile VALORANT VP satın almak için adres Kabasakal Online !VALORANT Champions 2021 KoleksiyonuChampions 2021 Koleksiyonu’nda Vandal ve Karambit silah skinleri bulunuyor ve bu yeni koleksiyon 24 Kasım - 12 Aralık arasında ma..
DEVAMINI OKU 

LoL 23-29 Kasım Şampiyon ve Kostüm İndirimleri

LoL 23-29 Kasım Şampiyon ve Kostüm İndirimleriLoL 23-29 Kasım Şampiyon ve Kostüm İndirimleri başladı. Her hafta gerçekleştirilen League of Legends Şampiyon ve Kostüm İndirimleri kapsamında; 5 LoL Şampiyonu ve 15 LoL Kostümünde indirime gidildi. Detaylar haberin devamında sizi bekliyor. Hızlı teslimat ve güvenilir adres seçeneği ile League of Legends RP satın alma adresin Kabasakal Online !League of Legends Şampiyon ve Kostüm İndirimleri DetaylarıLoL Şampiyon ve Kostüm İndirimleri 23 Kasım Salı g..
DEVAMINI OKU 

Black Kabasakal Fırsatı Başladı !

Black Kabasakal Fırsatı Başladı !Kabasakal Online kampanyaları tüm hızıyla devam ediyor ! 23-26 Kasım tarihleri arasında geçerli olmak üzere Black Kabasakal Kategorisi’nden yapacağınız tüm alışverişlerinizde Kabasakal Site Bakiyesi kazanma şansı sizi bekliyor ! Black Kabasakal ile ilgili tüm detaylar ise haberin devamında.Black Kabasakal Alışverişleri Kazandırıyor"Black Kabasakal" kategorisinden yaptığın ilk alışverişte Kabasakal Online Bakiyesi HEDİYE! Black Kabasakal kategorisinden aşağıda be..
DEVAMINI OKU 

PUBG Mobile 12-18 Kasım Ban Raporu

PUBG Mobile 12-18 Kasım Ban RaporuPUBG Mobile Haftalık Ban Raporu paylaşıldı. En popüler Mobile Battle Royale oyunu olan PUBG Mobile’da hile kullanıp banlanan önceki haftalara göre kıyasladığımızda küçük bir düşüş olduğunu görüyoruz. İşte karşınızda 12-18 Kasım Ban RaporlarıPUBG Mobile Haftalık Ban RaporuPUBG Mobile’in bu haftanın ban raporunda dikkat çeken önemli ayrıntılarından biri hile kullanıp banlanan oyuncu sayılarındaki düşüş olmuş oldu. Oyunda hilesiz bir sistem olması için de her hafta..
DEVAMINI OKU 

LoL 11.23 Yama Notları

LoL 11.23 Yama NotlarıLeague of Legends 11.23 Yama Notları paylaşıldı. LoL'ün bu güncellemesi ile birlikte Orman Değişiklileri yapılırken, Ulti Büyü Kitabı’da geri döndü. Yeni Eşyalar da güncelleme ile gelmiş oldu. Detaylar haberin devamında sizi bekliyor. En Uygun Fiyat Garantisi ile League of Legends RP satın alma adresiniz Kabasakal Online !Orman DeğişiklikleriSihirdar Vadisi'ne yepyeni güçlendirmelere, ruhlara ve yüzey şekli etkilerine dahip iki yeni ejder getirildi. Kimya Vadisi ve ..
DEVAMINI OKU 

PUBG Mobile M5 Sezon Başladı

PUBG Mobile M5 Sezon BaşladıEn çok sevilen Mobile Battle Royale oyunlarından birisi olan PUBG Mobile için yepyeni bir sezon heyecanı başladı. PUBG Mobile M5 Sezonu bu sabah itibariyle oyuna eklenmiş oldu. M5 Sezon ile ilgili bilmeniz gereken tüm detaylar haberin devamında sizi bekliyor. En Uygun Fiyat Garantisi ile PUBG Mobile UC satın alarak sezon heyecanına merhaba demek için adres Kabasakal Online !PUBG Mobile Royale Pass Month 5PUBG Mobile M5 Sezonu ya da C1S3 için yeni bir ödül sistemi de o..
DEVAMINI OKU 

League of Legends Şampiyon ve Kostüm İndirimleri Başladı

League of Legends Şampiyon ve Kostüm İndirimleri BaşladıLoL Şampiyon ve Kostüm İndirimleri başladı. Her hafta gerçekleştirilen League of Legends Şampiyon ve Kostüm İndirimleri kapsamında; 5 LoL Şampiyonu ve 15 LoL Kostümünde indirime gidildi. Detaylar haberin devamında sizi bekliyor. Hızlı teslimat ve güvenilir adres seçeneği ile League of Legends RP satın alma adresin Kabasakal Online !İndirime Giren Şampiyonlar16 – 22 Kasım tarihleri arasında indirimde kalacak 5 şampiyon :Sett - 536 LoL RPIrel..
DEVAMINI OKU 

VALORANT Sihirpunk 2.0 Koleksiyonu Oyunda !

VALORANT Sihirpunk 2.0 Koleksiyonu Oyunda !Riot Games’in popüler FPS oyunu VALORANT için yepyeni bir silah koleksiyonu oyuna eklendi. Sihirpunk 2.0 Koleksiyonu yeni bir güncelleme ile birlikte oyuna eklenmiş oldu. Koleksiyona dair tüm detaylar haberin devamında sizi bekliyor. En Uygun Fiyat Garantisi ile VALORANT VP satın almak için adres Kabasakal Online !VALORANT Sihirpunk 2.0 KoleksiyonuDaha önceden oyuna eklenen Sihirpunk Koleksiyonu, ikinci versiyonu ile tekrardan oyuna geldi. Silah kaplama..
DEVAMINI OKU