Yukarıya Git

KAPAT

Arama Sonuçları »

0 SEPETİM 0 ÜRÜN - 0,00

PUBG Mobile Ban Raporu ( 16 - 22 Eylül)

PUBG Mobile Ban Raporu ( 16 - 22 Eylül)Yeni bir haftaya daha girdik ve PUBG Mobile hile kullanan oyuncular için yeni bir ban raporu daha yayınlandı. Haftalık olarak yayınlanan PUBG Mobile Ban Raporu ile birlikte hile kullanarak PUBG Mobile'dan uzaklaştırılan oyuncuların raporlamaları paylaşılıyor. 37 haftadır devam eden bu uygulama ile PUBG Mobile hile kullanan oyuncuların sayısındaki değişiklikleri görebiliyoruz. PUBG Mobile M15 sezonu ise harika ödülleri ile tam gaz devam ediyor. Şimdi siz..
DEVAMINI OKU 

LoL Şampiyon ve Kostüm İndirimleri (20 - 26 Eylül)

LoL Şampiyon ve Kostüm İndirimleri (20 - 26 Eylül)League of Legends mazağasında Eylül ayının 3. haftalık indirimleri belli oldu. Geçtiğimiz haftalarda olduğu gibi 15 adet indirimli League of Legends kostümü ve 5 adet indirimli League of Legends şampiyonu mağazalarda yerini aldı. League of Legends şampiyon havuzunun sürekli olarak genişlemesi ile birlikte yakın zamanda indirime giren kostüm ve şampiyonların sayısında bir artış görünebilir. Sizler de indirimdeki kostümlerden faydalanmak istiyorsan..
DEVAMINI OKU 

VALORANT Yeni Koleksiyon Oyunda!

VALORANT Yeni Koleksiyon Oyunda!VALORANT oyuncularını şımartmaya devam ediyor. VALORANT Champions koleksiyonu arkasından Kohaku Matsuba ve şimdi ise harika görselleri ile Zamanın Ötesi koleksiyonu oyuna eklendi! Şimdi sizler de yeni koleksiyona sahip olmak istiyorsanız en ucuz VP'ler ile Kabasakal Online'da. Hemen indirimli VALORANT VP satın alın!VALORANT Zaman Ötesi KoleksiyonuYeni koleksiyon ile bizleri her zaman olduğu gibi 5 farklı silah kostümü karşılıyor. Bu koleksiyonun en şaşırtı..
DEVAMINI OKU 

League of Legends 12.18 Yama Notları

League of Legends 12.18 Yama NotlarıLeague of Legends 12.18 yaması oyuna eklendi. Yeni eklenen yama çok önemli çünkü Dünya Şampiyonası'nın oynanacağı yama olacak. Yapılan değişiklikler çok fazla değil fakat önemli şampiyonlar üzerinde zayıflama ve güncellemeler mevcut. Aynı zamanda Dehşet Gecesi kostümleri ve 2022 Düşya Şampiyonası kostümü League of Legends'a eklendi. Hemen sizler de Kabasakal güvencesi ile LoL RP satın alın ve yeni kostümlere sahip olun.LoL Yeni Yama ile Güçlendirilen Ş..
DEVAMINI OKU 

VALORANT 5.06 Yama Notları

VALORANT 5.06 Yama NotlarıVALORANT Champions sonrası ilk yama geldi! Yeni yama ile birlikte Pearl haritasında büyük değişiklikler mevcut ve Stinger silahı güçlendirildi. Yama notları biraz uzun bu yüzden hemen konuya gelmek istiyoruz fakat öncelikle VALORANT yeni koleksiyonu Zaman Ötesi oyunda! Yeni koleksiyona sahip olmak istiyorsanız adresiniz her zaman olduğu gibi Kabasakal Online! Hemen indirimli VALORANT VP satın alın!VALORANT Stinger GüncellemeleriVALORANT Stinger son zamanda Spectre'n..
DEVAMINI OKU 

PUBG Mobile M15 Başladı!

PUBG Mobile M15 Başladı!Her PUBG Mobile oyuncusunun iple çektiği gün ve büyük bir heyecanla beklenen PUBG Mobile yeni sezon günü geldi! Bu sezon ödülleri geçtiğimiz sezonlara göre çok daha iyi görünüyor ve tüm oyuncuların beğenisini çoktan topladı bile. Sezon başında her zaman olduğu gibi indirimli UC fiyatları ile PUBG Mobile M15’te de Kabasakal Online yanınızda. Hemen indirimliPUBG mobile UC satın alın!PUBG Mobile M15 ÖdülleriNeredeyse tüm oyuncuların yeni favori sezonu olan M15 harika kostüml..
DEVAMINI OKU 

Kabasakal Online'da İndirimli Oyun Fırsatları

Kabasakal Online'da İndirimli Oyun FırsatlarıKabasakal Online ile birlikte harika oyunları çok uygun fiyatlara satın alabilirsiniz!  Birbirinden güzel oyunlar Kabasakal Online oyun indirimleri ile birlikte Kabasakal Online'da. Tüm oyunları haberin devamında inceledik. Hemen yeni favori oyununuzu Kabasakal Online indirimleriyla satın alın!İndirimli Oyun FırsatlarıSon zamanların en çok satan oyunları Kabasakal Online'da!UNCHARTED Hırsızlar MirasıDead CellsMarvel's Spider-Man Remast..
DEVAMINI OKU 

PUBG Mobile 2 Yeni Nihai Set Geldi!

PUBG Mobile 2 Yeni Nihai Set Geldi!PUBG Mobile 2.2 güncellemesi ile birlikte 2 yeni nihai set yani X-Set eklendi! Yeni PUBG Mobile kostümleri mor ve mavi renk temalarından oluşuyor. İki kostüm de şans çarkı ile birlikte PUBG Mobile'a eklendi. Aynı zamanda PUBG Mobile Amerika'da Dodge SRT aracı oyuna eklendi. Fakat henüz Türkiye'de araç yok. Şimdiden sizler de hem PUBG Mobile'ın yeni sezonuna hazırlık yapmak hem yeni setlere sahip olmak istiyorsanız Kabasakal Online yanınızda. Hem..
DEVAMINI OKU 

Tekken 8 Duyuruldu

Tekken 8 DuyurulduNeredeyse tüm oyuncuların çocukluğunun büyük bir kısmını kaplayan Tekken yeni oyunu ile birlikte PlayStation State of Play'de duyuruldu. Yeni oyunun duyurusu ile birlikte oyuncuların aklına birçok soru takıldı. Tekken 8 Ne Zaman Çıkacak?, Tekken 8 Kaç TL olacak gibi tüm soruların cevabı haberin devamında sizleri bekliyor. En iyisi şimdiden Tekken'nin çıkışı için hazırlıklara başlamak. Hemen Kabasakal güvencesi ile birlikte Steam Cüzdan Kodu satın alın ve Tekken 8'e ..
DEVAMINI OKU 

PUBG Mobile 2.2 Güncellemesi Yayınlandı

PUBG Mobile 2.2 Güncellemesi YayınlandıGeçtiğimiz günlerde PUBG Mobile 2.2 güncellemesi yayınlandı ve birçok harika yenilik oyuna eklendi! PUBG Mobile yeni haritave oyun modları hakkındaki tüm detaylar haberin devamında sizleri bekliyor. Şimdi sizler de yeni sezona hazırlık yapmak için Kabasakal Online güvencesi ile PUBG Mobile UC satın alın ve yeni güncelleme ile PUBG Mobile heyecanına katılın!PUBG Mobile Yeni GüncellemeYeni güncelleme ile birçok değişiklik oldu fakat öncelikle önemli güncellem..
DEVAMINI OKU 

LoL Şampiyon ve Kostüm İndirimleri (13 - 19 Eylül)

LoL Şampiyon ve Kostüm İndirimleri (13 - 19 Eylül)League of Legends mağazasında Eylül ayı için 2. haftalık indirimler başladı! Her hafta olduğu gibi 15 adet indirimli League of Legends kostümü ve 5 adet indirimli League of Legends karakteri mağazada yerlerini aldı. Sizler de indirimdeki kostümlerden faydalanmak istiyorsanız adresiniz her zaman olduğu gibi Kabasakal Online. Aynı zamanda %5 indirim kodu için son günler! Hemen "okulamerhaba" indirim kodu ile birlikte indirimli League of Legends RP ..
DEVAMINI OKU 

PUBG Mobile Ban Raporu ( 2 Eylül - 8 Eylül )

PUBG Mobile Ban Raporu ( 2 Eylül - 8 Eylül )Eylül ayının ilk haftası için PUBG Mobile Ban Raporu geldi. Dünya çapında en çok oynanan PUBG Mobile hile kullanan oyuncuları düzenli olarak banlayarak haftalık raporlarını sosyal medyada paylaşmaya devam ediyor. Bu hafta yasaklanan oyuncu sayısında geçen haftaya nazaran bir yükseliş söz konusu. Haftalık PUBG Mobile Ban Raporu hakkındaki detaylar haberin devamında sizleri bekliyor. PUBG Mobile M14 sezonu ise son haftadayız. Sizler de PUBG Mobile yeni s..
DEVAMINI OKU 

League of Legends 12.17 Yama Notları

League of Legends 12.17 Yama NotlarıLeague of Legends 12.17 yaması oyuna eklendi. Yeni yama ile birlikte birçok değişiklik geldi fakat yapılan değişiklikler daha çok Dünya Şampiyonası için oldu. Yani yeni gelen yama mevcut metayı çok etkilemeyecek ve daha çok dünya genelindeki playoff'larda göz açtırmayan şampiyonlar zayıflatıldı. Biz de bu yüzden daha çok oyuncuları etkileyen yama notlarından bahsettik. Devamını League of Legends resmi sitesi içerisinde bulabilirsiniz! Şimdi sizler de Kabas..
DEVAMINI OKU 

VALORANT 5.05 Yama Notları

VALORANT 5.05 Yama NotlarıVALORANT yeni yama notları duyuruldu! VALORANT ekibi şu an genel olarak Champions İstanbul 2022 üzerine yoğunlaşmış durumda bu yüzden yama notlarında büyük değişiklikler yok fakat gene de göz atmaya değer nitelikte. Yama notları daha çok hata düzeltmeleri üzerine kurulu. Aynı zamanda oyuna bir yeni koleksiyon daha eklendi. Kohaku Matsuda adındaki koleksiyon Koi balıkları ile süslenmiş durumda. Fiyat olarak diğer paketlerden biraz daha uygun bir fiyata çıktı bu yüzden VA..
DEVAMINI OKU 

PUBG Mobile Imperial Splendor Şimdi Oyunda!

PUBG Mobile Imperial Splendor Şimdi Oyunda!PUBG Mobile'ın ilk 8 geliştirmeli M416 silahı oyuna eklendi! Tüm oyuncuların büyük bir heyecan ile beklediği yeni silah çıkartması harika gözüküyor. Yeni silah ile ilgili tüm detaylar haberin devamında sizleri bekliyor. Şimdi sizler de bu harika yeni silah çıkartmasına sahip olmak istiyorsanız adresiniz her zaman olduğu gibi Kabasakal Online. Ucuz PUBG Mobile UC'nin adresi Kabasakal'da harika bir indirimde sizleri bekliyor. Hemen 15 Eylül 23..
DEVAMINI OKU 

VALORANT Hızlı XP Kazanma Yöntemleri

VALORANT Hızlı XP Kazanma YöntemleriVALORANT'a yeni mi başladınız ve ajan açmak için XP'ye mi ihtiyacınız var? Hiç dert etmeyin çünkü Kabasakal Online ailesi olarak en hızlı XP kasma taktiklerini sizlere sunacağız! VALORANT XP kasmak tahmininizden çok daha kolay. Haberin detaylarına geçmeden ekleyelim 15 Eylül'e kadar VALORANT VP'lerde harika indirimler var. Kabasakal Online okula dönüş kampanyası ile birlikte %5 indirim kodu uygulayın ve harika indirimler ile VP satın alın. Kull..
DEVAMINI OKU