Yukarıya Git

KAPAT

Arama Sonuçları »

0 SEPETİM 0 ÜRÜN - 0,00

Ortalama Puan
0
Mükemmel (0)
%0
Çok İyi (0)
%0
İyi (0)
%0
Fena Değil (0)
%0
Çok Kötü (0)
%0

Yorum Yap

09.03.2021 15:18
Aldığım discord kodu çalışır şekilde geldi
Bu yorumu faydalı buldunuz mu? Hayır (11) Yanıtla

Discord

Discord Android, iPhone ve iPad, Windows, MacOS platformlarında aktif ve stabil bir şekilde çalışan oyun, sohbet gibi konuşmaların sağlandığı görüşme aracıdır. Discord ana temel taşları sunucu ve serverlara kuruludur. Arkadaşlarınızla veya bir topluluk ile iletişime geçmek için sunucularına bağlanarak iletişime geçmenizi sağlamaktadır. Discord sunucu kurmak için herhangi bir ücret talep etmiyor. Bu sunucuları kişiye özel veya herkese açık olarak seçilebilmektedir. Kişiye özel Discord gruplarında davetiye linki mantığı ile işleyiş sürmektedir. Sunucularınızda ek olarak sohbet odaları sesli ve yazılı olmak üzere istediğiniz kadar açma hakkınız mevcuttur. Eğer kalabalık bir sunucunuz mevcut ise bu sizin yükünüzü alarak herkesi amacına yönelik yönlendirme sağlayacaktır. Discord Nitro satın almak için kategorimizin içine girerek eşşiz özelliklerdeki paketlerimizin birini seçebilirsiniz. 

Neden Discord ?

  • Kullanıcı dostu, kolay kullanılabilir arayüz.
  • Performans düşüklüğü yaşatmıyor.
  • Kullanıcılara rol ve yetki atanabiliyor.
  • Aynı ilgi alanına sahip kişiler kolayca ortak bir sunucuda buluşabiliyor.

Çevrimiçi bir oyun oynarken arkada çalışan bir program ile belleğinizi doldurmak ve oyununuza etki etmesini istemezsiniz. Discord, diğer sesli sohbet programlarının aksine oyun performansına neredeyse hiç negatif etki etmediği için oyuncuların bir numaralı tercihi haline gelmiş durumda. 

Discord İndirme ve Kurulumu

Adım 1: Discord indirme sayfasına girin. https://discordapp.com/api/download?platform=win

Adım 2: İndirdiğiniz setup açın, bir takım yüklemeler yaptıktan sonra giriş ekranı gelecektir.Bu ekranda oluşturduğunuz hesabı giriniz.

Discord yükleme ve kurulum işleminiz başarılı bir şekilde gerçekleştirilmiştir. Discord Nitro satın almak için içeriye !


Dijital ürünlerde, ürün aktive edilebilen kodların satışında, Türk Ticaret Kanunu ilgili maddesi uyarınca ürün teslim edildikten sonra iadesi gerçekleştirilemez geri alınamaz.