Yukarıya Git

KAPAT

Arama Sonuçları »

0 SEPETİM 0 ÜRÜN - 0,00

Ortalama Puan
0
Mükemmel (0)
%0
Çok İyi (0)
%0
İyi (0)
%0
Fena Değil (0)
%0
Çok Kötü (0)
%0

Yorum Yap


LİSTELENECEK YORUM BULUNAMADI × Henüz yorum yapılmamış ilk yorumu yapmak ister misiniz?

Drakensang Nedir?

Drakensang, Bigpoint tarafından 2011 yılında piyasaya sürülün bir MMOPRG(massively multiplayer online role playing) oyunudur. Karakterinizi, becerilerinizi ve sihir güçlerinizi daha önce hiç olmadığı gibi kullanabileceğiniz bu efsanevi oyunda kötülüğe karşı acımasız bir savaş başlatmak için yoldaşlarınızın arasına katılın. Olağanüstü grafikler, her geçen gün gelen güncellemeler sayesinde yenilenen içerikleriyle Drakensang oyun severler arasında sevilen bir oyun haline gelmiştir. Online savaş oyunu olan Drakensang’da para birimi olan Bigpoint sayesinde birçok yeniliğe ve güce sahip olabiliyorsunuz. Alacağınız Drakensang Bigpoint ile gücünüze güç katmaya ne dersiniz? Kabasakal Online ile bunu yapmak artık çok kolay. Hemen Drakensang Bigpoint satın al ve savaşlara hükmet.

Drakensang Nasıl Oynanır?

Oyuna giriş yap, sunucunu ve karakterini seç ve savaşa başla! Cesur bir Ejdarha Savaşçısı mısın? Yoksa pusu ustası bir nişancı mı? Kendine en yakın hissettiğin, yeteneklerini ortaya çıkarabileceğin karakterler sayesinde oyundan daha fazla keyif alacaksın. Teganswall, Slifmoor, Grimmerstone ve nicesi birbirinden farklı haritaları keşfe çıkıp savaşı sen yönet. Drakensang Bigpoint satın alarak en iyi itemlere sen sahip ol!

Bigpoint Nasıl Satın Alınır?

Drakensang oyun para birimi olan Bigpoint sayesinde birçok avantajın sahibi olabilirsiniz. Bigpoint oyun içerisinde birçok yeniliğin ve özelliğin sahibi olabilirsiniz. İster üyelikli ister üyeliksiz birden fazla ödeme yöntemimizle Drakensang Bigpoint Oyun Yardım’da.Oyun içinde alışveriş yapmanızı sağlayacak bir para birimi olan Drakesang Bigpoint sayesinde eşsiz sandıklara ulaşabilir, keşiflerinizden yararlanabilirsiniz. Yüksek seviye sandıklar ve kristaller sayesinde zorlu hamlelerin üstesinden gelmeniz daha kolay olacaktır. Bigpoints aldıktan sonra Satın alım işlemi tamamlandıktan sonra kodunuzla beraber 'NASIL KULLANILIR?' bölümündeki adımları kontrol ederek yükleme yapabilir ve Bigpoints ile eğlencenin birçok yanını çıkarmaya devam edebilirsiniz. En uygun fiyat garantisiyle ve anında teslimat özelliği ile bu heyecanı hiç bitmeyen popüler kart oyununda en iyi şekilde yer almak istiyorsan hemen Drakesang Bigpoint Satın Al

Drakensang Sistem Gereksinimleri 

  • OS: Windows XP / Vista.
  • Processor: Pentium® IV 2.4 GHz or better processor.
  • Memory: 1536 MB RAM.
  • Graphics: NVIDIA GeForce 6600 GT with 256 MB RAM or similar video card.
  • Hard Drive: 6 GB Hard Drive Space.
  • Sound: DirectX® 9c compatible sound card.

Dijital ürünlerde, ürün aktive edilebilen kodların satışında, Türk Ticaret Kanunu ilgili maddesi uyarınca ürün teslim edildikten sonra iadesi gerçekleştirilemez geri alınamaz.