Kabasakal Online - Online oyun ürünleri satış ve pazarlama

En Ucuz Epin Metin2 Yang Knight Online Cash Gold Bar Fiyatları Oyun Parası Kupon CD Key Satışı

İstGameİstGameİstGameİstGameİstGameİstGameİstGame

Gizlilik Politikası

Www.kabasakalonline.com.tr olarak, sitemize üye olan kullanıcılarımıza güvenli bir alışveriş ortamı sağlamayı ilke edindik. Bu sebepten dolayı, üyelerimizin kendilerini daha rahat hissetmeleri için onlara çeşitli gizlilik hakları tanıdık.

1. Kabasakalonline.com.tr; üyelerinin kendisinde kayıtlı eposta adreslerine üyelik aktivasyon, şifre hatırlatma, email güvenlik şifresi ve üyelik emaili değiştirme işlemi için sadece zorunlu üyelik hizmeti emailleri gönderir. Bunun dışında üyelerine tanıtım, anket, reklam gibi mailleri ve cep telefonlarına bilgilendirme SMS’leri kullanıcı izni ile gönderilir. Kullanıcılar bu izinleri üye olurken kutucuk seçimleri ile, üye olduktan sonra ise; Üyelik Bilgilerim sayfasından izinleri ekleyip kaldırabilir.

2. Kabasakalonline.com.tr'a verdiğiniz üyelik bilgileri ve kişisel bilgileriniz onayınız olmadan, Kullanıcı Sözleşmesi’nde tanımlanan haller haricinde, diğer üyelere ve üçüncü kişilere açılmayacaktır. Ancak bu bilgiler, Kabasakalonline.com.tr sitesinin kendi bünyesinde, müşteri profili belirlemek ve istatistiksel çalışmalar yapmak amacıyla kullanılabilecektir.

3. Sisteme girdiğiniz tüm bilgilere, Kabasakalonline.com.tr dışında sadece siz ulaşabilir ve bunları sadece siz değiştirebilirsiniz. Bir başka üyenin veya kullanıcının, sizinle ilgili bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir.

4. Kayıt esnasında sizden istenen kişisel bilgilerden; zorunlu olanlar hariç, istediklerinizi kendi inisiyatifiniz dahilinde Kabasakalonline.com.tr'a bildirebilirsiniz. Kabasakalonline.com.tr'a vermeyi tercih etmeyeceğiniz bilgiler varsa bu alanları doldurmak veya işaretlemek zorunda değilsiniz.

5. Sizler için yapılandırdığımız Facebook ile üyelik, email ile aktivasyon, IP sabitleme ve giriş IP’si tutma gibi işlemler, Kabasakalonline.com.tr müşterilerinin güvenle üye olmasını ve alışveriş yapmasını sağlamaya yönelik alınan tedbirlerdir. Sitemiz içeriğindeki bilgiler/bilgileriniz SoftAnka Yazılım. tarafından korunmaktadır. Kabasakalonline.com.tr bilgilerinizi Türk mevzuatındaki hukuki yaptırımlar hariç hiçbir kurum ile paylaşılamayacağını garanti eder. Üyelik aşamasında gerçek kullanıcı bilgileri yerine sahte bilgiler kullanan kullanıcıların karşılaşacağı sorunlardan Kabasakalonline.com.tr sorumlu tutulamaz.

6. Kabasakalonline.com.tr gerektiğinde bu sözleşmedeki maddeleri değiştirme hakkını saklı tutar.

                                                                                               KULLANICI, ÜYE VE ZİYARETÇİLER BURADAKİ HUSUSLARI KABUL ETMİŞ SAYILIR.