Yukarıya Git

KAPAT

Arama Sonuçları »

0 SEPETİM 0 ÜRÜN - 0,00

Google Play Gift Card 10 USD » Ürün Bilgileri

BU ÜRÜNÜ OYLAYIN


Ürün Hakkında Açıklama

Google Play Gift Card 10 USD ürününü en indirimli fiyat garantisi ile 7/24 sitemiz üzerinden satın alabilirsiniz.

İNDİRİMFIRSATI

15 Yıldır Oyuncunun Kalbi Burada Atıyor! Sizin İçin Başlatılan İndirimin Bitmesine Kalan Süre :

Google Play Gift Card 10 USD

Google Play 10$ Gift Card

Ödenecek Tutar: 216,00 180,00


STOK
BONUS 18
ADET


Ortalama Puan
5.0
Mükemmel (1)
%100
Çok İyi (0)
%0
İyi (0)
%0
Fena Değil (0)
%0
Çok Kötü (0)
%0

Yorum Yap

26.08.2019 13:34
Gerçekten basarili bir site baya emek verilmiş herkesin eline saglik
Bu yorumu faydalı buldunuz mu? Hayır (2) Yanıtla

Açıklama

Google Play Gift Card 10 USD

Google Play 10 USD ürünü rakipsiz en uygun fiyat garantisi ile siz değerli müşterilerimize sunulmaktadır. Sizde Kredi Kartı, Mobil Ödeme, Havale gibi ödeme yöntemlerimizden birini kullanarak taksitli veya taksitsiz alışveriş gerçekleştirebilirsiniz. Yaptığınız her alışverişten bonuslar kazanıp bir sonraki alışverişinizi daha indirimli şekilde yapabilirsiniz. Satın aldığınız Google Play 10 USD yükleme işleminizi NASIL KULLANILIR bölümündeki adımları takip ederek yükleyebilirsiniz. Yüklediğiniz Google Play 10 USD ile Google Play mağazasındaki uygulama içi alımları, ücretli ürün alımlarınızı gerçekleştirebilir en güvenilir şekilde alışverişinizi tamamlayabilirsiniz.

Google Play Gift Card Bilgilendirme

Bu ürün, YALNIZCA ABD IP Adresi ile İngilizce Google Play ABD mağazası için geçerlidir. Amerika Birleşik Devletleri dışındaki ülkelerde oluşturulan Google Play hesapları için KULLANILAMAZ.

Google Play Hediye Kartlarının Hizmet Şartlarının ihlali, önceden haber verilmeksizin KODUN DEAKTİVASYONU ile sonuçlanacaktır. Lütfen gönderi adresinin, IP Adresinin ve hesap ayarlarının uygun olduğundan emin olun, bu sorunlardan herhangi biri için kesinlikle geri ödeme/değişim yapılmayacaktır.

Dijital ürünlerde, ürün aktive edilebilen kodların satışında, Türk Ticaret Kanunu ilgili maddesi uyarınca ürün teslim edildikten sonra iadesi gerçekleştirilemez geri alınamaz.