%20’ye Varan İndirimler Başladı ! YORUMLARI GÖSTER (0) YORUM YAP

%20’ye Varan İndirimler Başladı

Türkiye’nin Bir Numaralı Oyuncu Alışveriş Sitesi Kabasakal Online’da %20’ye varan büyük indirimler başladı. Bu indirimler sayesinde yapacağınız Free Fire Elmas, Mobile Legends Elmas, Silkroad Türkiye Silk, Legend Online Elmas, Google Play USD, Cabal Online ALZ, Bigo Live Elmas alışverişleriniz için en uygun fiyat garantisi sizi bekliyor. Detaylar haberin devamında !

Free Fire Epin

En çok sevilen Battle Royale oyunlarından birisi olan Free Fire için Epin indirim fırsatları başlamış oldu. Free Fire heyecanını Kabasakal Online farkıyla yaşamak için buraya tıklayarak alacağınız Elmaslar sayesinde oyun içi özelleştirmelere sahip olabileceksiniz.

Mobile Legends Elmas

Mobile Legends: Bang Bang veya kısaca MLBB, Moonton tarafından geliştirilen ve oyuncular tarafından en çok sevilen oyunlardan birisi. İhtiyacınız olan Mobile Legends Elmas için de indirimli fiyat fırsatları başladı. Satın almak yapmanız gereken tek şey buraya tıklamak olacak.

Silkroad Türkiye Silk

İpek yolundaki eşsiz deneyime katılmak ve bu heyecanınızı Silkroad Silk alarak devam ettirmek artık çok daha kolay. %20’ye varan indirim fırsatlarıyla Silkroad Silk satın almak için adres her zaman olduğu gibi Kabasakal Online !

Legend Online Elmas

Legend Online, 2012 yılında Türkiye’de ilk olarak Facebook üzerinde oynanmaya başlanan bir Web Tabanlı MMORPG oyunudur. 50 milyondan fazla oyuncu sayısıyla en çok tercih edilen bu oyunda, en uygun fiyat garantisi ile Legend Online Elmas satın almak için buraya tıklayabilirsiniz.

Google Play USD

Google Play USD sayesinde uygulama içerisinde yapacağınız alışverişlerinizde daha avantajlı olabilirsiniz. İster siz isterseniz de bir arkadaşınıza hediye olarak alıp kullanabileceğiniz Google Play USD ile dilediğiniz ürüne sahip olabilirsiniz.

Cabal Online ALZ

2005 yılından beri en çok sevilen MMORPG oyunlarından biri olan Cabal Online heyecanını en üst seviyeye çıkartmak için tüm oyuncuların ortak bir noktası var. Cabal Online ALZ fırsatları ve indirimli fiyatları sayesinde oyuncuların buluşma noktası, Kabasakal Online !

Bigo Live Elmas

En çok tercih edilen canlı yayın ve sohbet uygulamalarından birisi olan Bigo Live’da hızlı teslimat, güvenilir adres seçeneği ile Bigo Live Elmas satın alarak dilediğiniz oyunları canlı izleyebilir veya başkalarıyla sohbet edebilirsiniz.


Yorum Yap


LİSTELENECEK YORUM BULUNAMADI × Henüz yorum yapılmamış ilk yorumu yapmak ister misiniz?