2022 Yılının En Çok Oynanan Mobil Oyunları YORUMLARI GÖSTER (0) YORUM YAP

2022 Yılının En Çok Oynanan Mobil Oyunları

Birkaç gün önce veda ettiğimiz 2022 yılında bilgisayar oyunları kadar mobil oyunlar da ön plandaydı. Oyuncular artık bilgisayarda oyun oynamak yerine tablet ya da telefon üzerinde oyun oynamayı tercih ediyor. Oyuncular en çok hangi mobil oyunları oynamış? Ayrıntılı bilgi haberin devamında sizleri bekliyor. Listede hala oynamadığınız oyun varsa, hemen denemelisiniz.

PUBG Mobile

Battle Royale oyunları arasında en üst sıralarda yer alan Pubg Mobile 2022 yılında da en çok oynanan mobil oyunlar listesine adını yazdırdı. Tüm rakiplerinin üstesinden gelip son kalan olmayı başarabiliyorsanız sizden mutlusu yok demektir. Oyun esnasında karakterinizin daha güzel görünmesi tercihlerinizin arasında yer alıyorsa UC satın alıp, karakterinizin görüntüsünü de bir üst boyuta taşıyabilirsiniz.

Mobile Legends: Bang Bang

Popüler Moba oyunları arasında yer alan Mobile Legends: Bang Bang de oyuncular tarafından fazlasıyla tercih ediliyor. Her karakterin kendine özgü özellikleri bulunan oyunda 5’er kişi olarak 2 takım mücadele ediyorsunuz.

Call of Duty Mobile

2019 yılından bu yana severek oynan Call of Duty Mobile üçüncü sıramızda yer alıyor. Çıkış yaptıktan sonra ilk ay indirme sayısı 148 milyonu geçti. Çıkış tarihinin üzerinden yıllar geçmiş olsa da hala birçok oyuncunun favorisi diyebiliriz.

League of Legends Wildrift

Moba oyun türünü seven bir oyuncuysanız League of Legends Wildrift oynamanızı şiddetle tavsiye ediyoruz. Oyunda eğlenceli zaman geçirmemek için hiçbir sebebiniz yok.

Genshin Impact

2022 yılının en çok oynanan mobil oyunları arasında yer alan ve son seçtiğimiz oyun olan Genshin Impact müthiş grafiklere sahip. Çok popüler olan bir aksiyon rol yapma oyunudur. Hem Android hem de iOS için iyi bir oynanış sistemi bulunuyor.

2022 yılında en çok oynanan mobil oyunları sizler için yorumladık. Hala oynamadığınız oyunlar varsa mutlaka başlamalısınız. Mobil ya da tablet üzerinden oyun oynama keyfini de deneyimlemeniz gerekiyor. Belki sonra hangisi daha keyifli onun üzerine bir haber yazısı yazar, sizlerle düşüncelerimizi paylaşırız. Paylaştığımız mobil oyunları daha keyifli hale getirebilmek için belki oyun içi birkaç ürün satın alabilirsiniz. Sadece yapmanız gereken sitemize bir göz atmak.


Yorum Yap


LİSTELENECEK YORUM BULUNAMADI × Henüz yorum yapılmamış ilk yorumu yapmak ister misiniz?