2023 Yılında Gelmesini Sabırsızlıkla Beklediğimiz Oyunlar YORUMLARI GÖSTER (0) YORUM YAP


2023 Yılında Gelmesini Sabırsızlıkla Beklediğimiz Oyunlar

2023 Yılı içerisinde bizleri heyecanlandıran bir çok yeni yapım geliyor. Oyuncular için en verimli yıllardan bir tanesi olacak gibi gözüken 2023’te çıkmasını sabırsızlıkla beklediğimiz birbirinden değerli 5 büyük oyun! Her ne kadar 2022’nin oyun dünyası için en iyi yıllardan bir tanesi olacağını düşünmüş olsak da bir türlü bitmek bilmeyen pandemi süreci ve yaşanan aksaklıklar yüzünden çok da verimli bir yıl geçiremedik. Bu aksaklıklara rağmen 2023’ün sonunda beklediğimiz yıl olacağını rahatlıkla söyleyebiliriz. Alan Wake II, Diablo IV, ASSASSIN'S CREED: MIRAGE ve Hogwarts Legacy derken onlarca devasa yapım ile karşılaşacağız. Bizler de 2023 içerisinde çıkmasını sabırsızlıkla beklediğimiz 10 farklı yapımdan oluşan bir liste hazırladık. Gelin o listeye hep beraber bakalım. 

Hogwarts Legacy

Harry Potter evrenini konu alan ve Avalanche Software tarafından geliştirilen Hogwarts Legacy Harry Potter'dan yaklaşık 100 yıl öncesinde geçmektedir. Bu açık dünya rol yapma oyununda Hogwarts büyücülük okulunda kitapla ve filmle alakalı görevlerin yanı sıra birçok etkinlik ve hikaye bulunmaktadır. Kendi sınıfınızdan karakterinizi özelleştirebileceğiz birçok seçeneğin bulunduğu bir rol yapma oyunudur. 10 Şubat 2023'te piyasaya sürülecek Hogwarts Legacy için sabırsızlanıyoruz.

The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom

2023 Yılında bizleri çok heyecanlandıran bir başka oyun ise The Legends of Zelda: Tears of the Kingdom. 2022 Oyun ödüllerinde en çok beklenen oyun ödülünü de alan The Legends of Zelda: Tears of the Kingdom ödülün isminden de belli olduğu gibi her oyun severi sabırsızlandırıyor. Oyun Nintendo Switch'in çıkış oyunu olan The Legends of Zelda: Breath of the Wild'ın devam oyunu olacak. Ertelenmeseydi 2022'de oldukça önemli bir iz bırakacaktı. Ancak bu destansı açık dünya RPG oyununu oynamak için, 12 Mayıs 2023 tarihine kadar beklemek zorundayız.

Diablo IV

Aksiyon RPG oyunları denilince akıllara ilk gelen oyunlardan biri  Diablo dememizde sakınca yoktur. Serisinin devam oyunu olan Diablo IV 2023 yılında tüm oyun severlerinin huzuruna sunuluyor. Birbirinden özel yaratıklar ve özel karakter tasarımları ile arkadaşlarınızla birlikte oynamanız gereken bir oyun. Oyunun hikayesinden tutun farklı karakter özelleştirmeleri ile oyunculara tekrar oynanabilirlik sunan Diablo IV 6 Haziran 2023'te tüm oyun severlerin beğenisine sunulacak. Bizler de sabırsızlıkla bekliyoruz.

Assassis's Creed: Mirage

İlk olarak Assassin's Creed Valhalla'da tanıştığımız Basim karakteri ile oynayacağımız Assasin's Creed Mirage, dokuzuncu yüzyılın Bağdat'ında geçiyor. Basim karakterinin basit bir insandan nasıl bir suikastçıya dönüştüğü konu alan bu oyun serinin diğer oyunları gibi merak uyandırıyor. İlk etapta Valhalla oyununun DLC'si olarak planlanan bu oyun bizi ilk Assasin's Creed oyunlarına götürecek gibi duruyor. Net bir çıkış tarih henüz açıklanmadı.

Marvel's Spider-Man 2

Marvel's Spider-Man 2, Sony'nin en çok beğeni toplayan oyunlardan biri olduğunu gönül rahatlığı ile söyleyebiliriz. Öyle ki serinin diğer oyunu hem PlayStation hem de PC tarafında büyük bir beğeni topladı. Haliyle oyunun bekleyen sayısı da oldukça fazla. İlk oyuna göre daha karanlık bir temaya sahip olacak Spider-Man hakkında çok detaylı bir bilgi henüz verilmedi. Bu tema Spider-Man severleri oldukça heyecanlandırmış durumda. Oyunun net bir çıkış tarihi henüz verilmemiş olsa da önümüzde ki sonbahar döneminde piyasaya sürülmesi bekleniyor.


Birbirinden güzel oyunların çıkış yapacağı 2023 Yılında bizim en çok beklediğimiz 5 oyunu sizler için inceledik. Bu listede oynamak istediğiniz oyun var mı? Sizin 2023 tarihinde çıkmasını sabırsızlıkla beklediğiniz oyun hangisi? Bizler ile paylaşmayı unutmayın. Tüm bu oyunları indirimli ve ucuz fiyatlar ile satın almak istiyorsanız yapmanız gereken şey çok basit. Her zaman olduğu gibi güvenilir ve hızlı teslimatı ile 7/24 canlı destek hizmeti sunan Kabasakal Online yanınızda. Tek yapmanız gereken aşağıdaki görsele tıklamak.Yorum Yap


LİSTELENECEK YORUM BULUNAMADI × Henüz yorum yapılmamış ilk yorumu yapmak ister misiniz?