Apex Legends Mobile Oyunu Geliyor ! YORUMLARI GÖSTER (0) YORUM YAP

Apex Legends Mobile Oyunu Geliyor !

Electronic Arts’ın 2019 yılında çıkarttığı Apex Legends oyununun mobil sürümünün kısa süre içerisinde yayınlanacağı artık kesinleşti. EA tarafından yapılan açıklama ile oyun önümüzdeki ay içerisinde yayına alınacak. Oyun iOS ve Android platformlarına gelecek. Beta sürümüyle deneyimlenmeye başlayacak ve en güzel kısmı : oyun ücretsiz olacak.

Türkiye’de Ne Zaman Çıkacak ?

Oyunun ilk çıkacağı bölgeler : Hindistan ve Filipinler olacak. Bildiğiniz üzere Hindistan’da PUBG Mobile yasaklanmıştı. Apex Legends Mobile ile bu açık doldurulacak gibi görünüyor. EA, kısa süre bu bölgelerde oyunu denedikten sonra bölge sayılarını arttırarak, bu yıl sonuna kadar oyunun her bölgede oynanabilir hale getirmeyi planlıyor. Türkiye’de şimdilik çıkış tarihi belli olmasa da araştırmalara göre Haziran sonuna kadar Türkiye’de oynanabileceğini tahmin ediyoruz. Bu arada Apex coinlerinizi indirimli bir şekilde sitemizden satın alabilirsiniz.

PC Versiyonundan Farklı Olacak

EA tarafından yapılan açıklamaya göre Apex Legends Mobile, PC versiyonundan çok daha farklı olacağını açıkladı. Hiç görülmemiş optimizasyon özelliklerinin çalışmalarını da oyuna ekleyeceklerini söyledi. Oldukça iddialı açıklamalar yapan EA, şu ana kadar gelmiş en iyi mobil oyun olacağını da belirtiyor.

Şimdiden oyuncuları heyecanlandıran bu haberi birçok Apex Legends oyuncusu da deneyimleyecek gibi görünüyor. Apex Legends Mobile oyununun çıkmasına çok az kaldı. Siz de oyun çıkmadan Apex Legends için kabasakalonline.com sitemizden indirimli Apex coin satın alabilirsiniz.


Yorum Yap


LİSTELENECEK YORUM BULUNAMADI × Henüz yorum yapılmamış ilk yorumu yapmak ister misiniz?