Arcane Koleksiyon Seti VALORANT'ta! YORUMLARI GÖSTER (0) YORUM YAP

Arcane Koleksiyon Seti VALORANT'ta!

Riot Games tarafından yarın Netflix'te yayınlanmaya başlayacak RiotX Arcane yeni animasyon dizisine özel bir koleksiyon olan Arcane Koleksiyon Seti VALORANT'a geldi. Koleksiyon kaplamaları ve nasıl sahip olabileceğinizin detayları haberin devamında sizi bekliyor. En Uygun Fiyat Garantisi ile VALORANT VP satın almak için adres Kabasakal Online !

Arcane Koleksiyon Seti Fiyatı

Arcane özel koleksiyonu sadece 6 Kasım Cumartesi saat 00:00 ile 23 Kasım Salı saat 01:00 arasında oyunda olacak. Bu içerikler bir daha VALORANT Mağazası'na veya Gece Pazarı'na gelmeyecek ve sadece set halinde alınabilecek. Yani koleksiyon içerisinde ürünleri tek tek alma şansınız bulunmuyor. Arcane Koleksiyon Seti oldukça etkileyici olarak duruyor. Silah kaplaması olarak sadece Sheriff'i içeren koleksiyonda, birer tane olmak üzere sprey, ünvan, kart ve silah uğuru bulunuyor. Arcane Koleksiyon Seti Fiyatı ise 2377 VP olarak karşımıza çıkıyor.

- Arcane Sheriff

- Ebe! Öldün Çık! Spreyi

- Jinx Ünvanı

- Arcane Gizemleri Kartı

- Maybom Uğuru

RiotX Arcane Ödüllerini Kazan

Küresel İlk Gösterim Etkinliğini Twitch veya arcane.com adresinden izleyen kişilere, VALORANT'a özel birçok özelleştirme dağıtılacak. Tamamen ücretsiz olan bu hediyelerin detayları ise aşağıda sizinle!

- Kılçık Uğuru, 6 Kasım 2021 itibarıyla alınabilecek. İlk gösterim gününde Twitch veya Arcane.com adreslerinden Küresel İlk Gösterim Etkinliği'ni izleyen ve platformda Riot Games Hesabı'yla oturup açmış/hesabını bu platforma bağlamış olan oyuncular bu ödülü kazanacak. Bu ödül 7 Kasım saat 20.00'deki Avrupa yayınından da kazanılabilecek.

- Arcane Poro Silah Uğuru, 7 Kasım 2021 itibarıyla alınabilecek. RiotX Arcane Dünyası'nda görev tamamlayarak bu ödülü kazanabilirsiniz.

- Delifişek Spreyi, 14 Kasım 2021 itibarıyla alınabilecek. RiotX Arcane Dünyası'nda görev tamamlayarak bu ödülü kazanabilirsiniz.

- Arcane Jinx Kartı için ise VALORANT sosyal medya hesaplarından paylaşılacak talimatları takip etmeniz yeterli olacak.

Ücretsiz RiotX Arcane Bileti

VALORANT'a bugün itibariyle eklenen ve 22 Kasım'a kadar oyunda kalacak olan RiotX Arcane Bileti toplam 10 aşamadan oluşuyor ve Arcan özel koleksiyon ürünlerini size sunuyor. Bu ödülleri kazanmak için yapmanız gereken tek şey VALORANT oynamak!

VALORANT Killjoy Paylaşımları

VALORANT sosyal medya hesaplarında Killoy, büyük bir LoL hayranı olduğunu ve Arcane'i büyük bir merakla beklediğini açıklamıştı. Dün itibariyle bir paylaşım daha yapan Killjoy "Ben Killjoy! Arcane'in çıkmasına çok az kaldı. Heyecanımı bir yerde paylaşmam lazımdı. Tam da bu yüzden güvenlik duvarında zararsız, mini minnoş bir aralık açarak bu hesapta bir şeyler paylaşmak istedim. Yakında görüşmek üzere!" açıklamasını yaptı.

Arcane Koleksiyon Seti ve VALORANT'a gelen tüm güncel detayları size aktardık. Arcane Koleksiyon Seti hakkındaki düşüncelerinizi ve yepyeni Arcane Sheriff hakkındaki yorumlarınızı belirtmeyi unutmayın. Koleksiyon içerisindeki özelleştirmeler sizce de fiyatı ile eş değer mi ? İndiimli fiyatlarla VALORANT VP almak için aşağıdaki görsele tıklayabilirsiniz.


Yorum Yap


LİSTELENECEK YORUM BULUNAMADI × Henüz yorum yapılmamış ilk yorumu yapmak ister misiniz?