Bayram Heyecanını Kabasakal Online ile Yaşa ! YORUMLARI GÖSTER (0) YORUM YAP

Bayram Heyecanını Kabasakal Online ile Yaşa !

Kabasakal Online ailesi olarak Kurban Bayramınızı en içten dileklerimizle kutluyoruz. Umuyoruz ki sevdiklerinizle beraber mutlu, sağlıklı ve oyun dolu daha nice bayramlar geçirirsiniz. Bu bayrama özel olarak size birçok fırsat sunuyoruz. Bayram heyecanını oyun keyfiyle birleştirebilmek için size özel olan indirimlere göz atmayı unutmayın !

PUBG Mobile UC

PUBG Mobile 20.Sezon heyecanı kısa bir süre önce başlamıştı. Kurban Bayramı’na özel Kabasakal Online farkıyla PUBG Mobile UC alıp oyun deneyiminizi en keyifli hale getirebilirsiniz.

PUBG Mobile UC Satın Al ---> İndirim Kodu : KABASAKAL


Valorant VP – League of Legends RP

Hızlı Teslimat ve Güvenilir Adres seçeneği ile Valorant VP ve LoL RP için mevcut indirimler haricinde Bayram indirimleri de eklendi. Oyun keyfinizi en üst seviyeye çıkartacak bu indirimleri kaçırmayın !

Valorant VP Satın Al ---> İndirim Kodu : KABASAKAL


League of Legends RP Satın Al ---> İndirim Kodu : KABASAKAL

Metin2 EP

Metin2 Yaz Festivali ile heyecanlı bir oyun deneyimi yaşama şansınız hala devam ediyor. Metin2 EP için ise 19 – 26 Temmuz tarihlerine özel olan indirimleri kaçırmayın.

Metin2 EP Satın Al ---> İndirim Kodu : KABASAKAL


Mobile Legends Elmas

Mobil oyun denilince akla gelen ilk oyunlardan biri olan Mobile Legends için de indirim fırsatları başladı. Bayrama özel olarak En Uygun Fiyat Garantisi ile Mobile Legends Elmas almak için adres Kabasakal Online !

Mobile Legends Elmas Satın Al ---> İndirim Kodu : KABASAKAL


Free Fire Elmas

En çok sevilen Battle Royale oyunlarından olan Free Fire için ihtiyacınız olan Free Fire Elmaslarda da büyük indirimler bayram boyunca devam ediyor. Free Fire 38.Sezon heyecanına kaldığınız yerden devam etmek yapmanız gereken tek şey sitemizi ziyaret etmek olacak.

Free Fire Elmas Satın Al ---> İndirim Kodu : KABASAKALYorum Yap


LİSTELENECEK YORUM BULUNAMADI × Henüz yorum yapılmamış ilk yorumu yapmak ister misiniz?