Black Kabasakal Fırsatı Başladı ! YORUMLARI GÖSTER (0) YORUM YAP

Black Kabasakal Fırsatı Başladı !

Kabasakal Online kampanyaları tüm hızıyla devam ediyor ! 23-26 Kasım tarihleri arasında geçerli olmak üzere Black Kabasakal Kategorisi’nden yapacağınız tüm alışverişlerinizde Kabasakal Site Bakiyesi kazanma şansı sizi bekliyor ! Black Kabasakal ile ilgili tüm detaylar ise haberin devamında.

Black Kabasakal Alışverişleri Kazandırıyor

"Black Kabasakal" kategorisinden yaptığın ilk alışverişte Kabasakal Online Bakiyesi HEDİYEBlack Kabasakal kategorisinden aşağıda belirtilen miktarlar kadar alışveriş yapıp ekran görüntüsü ile birlikte [email protected] adresine mail atabilir ve hediyeleri kapabilirsiniz. Kodlar 26 Kasım 23:59’a kadar gönderilecektir. Toplam alışveriş tutarınız, belirtilen tutarda olmalıdır. Kampanya, her kullanıcının tek sefer kullanımına açıktır. Hediye olarak verilen Kabasakal Site Bakiyesi kodu site içerisinde kullanılabilir. Nakit çekim olarak talep edilemez.

100 TL ve üzeri  - 5 TL Kabasakal Site Bakiyesi

300 TL ve üzeri  - 10 TL Kabasakal Site Bakiyesi

500 TL ve üzeri  - 25 TL Kabasakal Site Bakiyesi

1000 TL ve üzeri - 50 TL Kabasakal Site Bakiyesi

23 Kasım - 26 Kasım tarihleri arasında gerçekleşecek bu fırsat için yapmanız gereken tek şey kategori içerisinden alışveriş yapıp, belirtilen adrese mail atarak kodunuzu almak ! Ayrıca Black Kabasakal Kategorisi için geçerli olacak olan "BLACK" kodu ile %5 ekstra indirim fırsatını kaçırmayın ! Unutmayın BLACK indirim kodunu kategori içerisindeki tüm alışverişlerinizde kullanabilirsiniz.

Alışverişini yap, bize mail at ve kodu kap!

 "[email protected]"

*Black Kabasakal fırsatları sadece son kullanıcılar için geçerlidir. Bayiler bu kampanyaya katılamazlar.


Yorum Yap


LİSTELENECEK YORUM BULUNAMADI × Henüz yorum yapılmamış ilk yorumu yapmak ister misiniz?