CS:GO Dereceli Maçlar Ücretli Oluyor YORUMLARI GÖSTER (0) YORUM YAP

CS:GO Dereceli Maçlar Ücretli Oluyor

2012 yılında çıkan ve oyuncuların hala en çok tercih ettiği oyunlardan olan FPS oyunu CS:GO için radikal yenilikler geldi. Artık Prime üyeliği olmayan oyuncular, rütbeli maçlara erişim sağlayamayacak. Ücreti ödemeyen oyuncuların XP ve rütbeleri, iki hafta içinde silinecek. Uzun süredir birçok oyuncunun talep ettiği bir sistem tekrar gelmiş oldu. Türkiye’deki en uygun fiyatlarla Prime üyeliğine erişmek için buraya tıklayabilirsiniz.

CS:GO Prime Üyelik Fiyatı

İki senedir oyunculara ücretsiz olarak sunulan Counter Strike: Global Offensive, bazı özellikle artan hile probleminin önüne geçme nedeniyle bazı oyun içi özelliklere erişimi ücretli hale getiriyor. CS:GO oyuncularının dereceli maçlara erişim için tam 123 TL ödeme yapması gerekiyor. Artık rütbeli maçlara giriş için Prime üyelik gerekiyor. Daha önceden oyunu ücretsiz olarak alışmış olsana bile, 21.seviyeye kadar hesabınızı yükselttiğinizde Prime üyeliğe geçiş yapıyordunuz. Bu seçenek baya zahmetli olsa da bunu tercih eden birçok oyuncu mevcuttu. Şimdi ise Prime üyeliğe sahip olmak için ücret ödemek dışında bir seçenek bulunmuyor. Her türlü oyun modu ve harita, oyunu ücretsiz oynayanlar tarafından kullanılabiliyor. Ancak bu maçlardan XP ya da rütbe artırmak artık mümkün değil. Oyunu ücretsiz olduktan sonra indiren kullanıcılar, Prime üyeliğini Steam üzerinden alabilme seçeneğine sahip. Prime üyeliği olmayan oyuncuların ise XP ve yetenek seviyeleri kısa bir süre içerisinde silinecek. Ancak üyeliği iki hafta içerisinde satın alanların şu anki XP ve yetenek seviyeleri korunarak doğrudan Prime üyeliğe taşınmış olacak. Prime üyelik sahibi CS:GO oyuncuları için herhangi bir değişiklik yok yani seviyesiz ve rütbesiz maçlara da girebilecek. Aslında işin özeti, oyunu daha önce para vererek satın alanların bu değişiklikten etkilenmeyecek.

Yeni Güncelleme Notları

[ SEÇKİN DIŞI ]

– Seçkin duruma sahip olmayan hesaplar artık TP, rütbe, yetenek grubu, eşya düşürmesi veya oynayarak Seçkin durumuna yükseltebilme gibi özelliklerden faydalanamayacak.

– Seçkin olmayan hesaplar dereceli maçlara katılamayacak.

– Seçkin olmayan hesaplar fazladan rütbe TP’si eşyalarını etkinleştiremeyecek ve hizmet madalyalarını elde edemeyecek.

[DERECESİZ MAÇLAR]

– Rekabetçi, Yoldaş ve Tehlikeli Bölge oyun modları için derecesiz maçlar eklendi.

— Her ne kadar eşleştirmeler yetenek grubu baz alınarak yapılmaya devam edecek olsa da derecesiz maçlar yetenek gruplarına etki etmeyecek ve yetenek grubu parti kısıtlamalarına tâbi olmayacak.

— Seçkin olmayan hesaplar sadece derecesiz maçlarda oynayabilecek ancak Seçkin hesaplar dereceli ve derecesiz maçlar arasında oynama seçimi yapabilecek.

— Dereceli maçlar her zaman diğer Seçkin durumdaki oyuncularla yapılacak, derecesiz maçlarsa derecesiz oynamayı seçmiş Seçkin ve Seçkin olmayan oyuncularla yapılacak.

[VSCRIPT]

– Yönlü sınır kutuları çizebilmek için “DebugDrawBoxAngles” eklendi. Kullanım: DebugDrawBoxAngles( ent.GetOrigin(), ent.GetBoundingMins(), ent.GetBoundingMaxs(), ent.GetAngles(), r, g, b, a, time);

– Mevcut yönünü hesaba katan bir varlığın eksen hizalı sınır kutusunu döndüren “GetBoundingMinsOriented” ve “GetBoundingMaxsOriented” işlevleri eklendi.

[ DİĞER ]

– Hazırlık modu Rekabetçi eşleştirmeden çıkarıldı ve yerine Derecesiz eşleştirme eklendi.

– Atölye’ye “İçe Aktar” butonu eklendi. Bu, bir .tga dosyasını .vtf dosyasına dönüştürme olanağı sağlar. .tga dosya adında “_normal” ibaresi yer alıyorsa dönüştürülmüş .vtf dosyası “normal” işaretiyle derlenir.

CS:GO için gelen bu önemli değişiklik haberini sizinle paylaştık. İndirimli fiyatlarla Steam Cüzdan Kodu Satın Alıp Prime Üyeliğe hızlı bir şekilde erişebilirsiniz. Cüzdan kodu satın aldıktan sonra 10 dakika içerisinde Siparişlerim kısmında kodunuz görünecektir. Bağlı Steam hesabınızda almış olduğunuz kodu kullanıp CS:GO heyecanınıza kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.


Yorum Yap


LİSTELENECEK YORUM BULUNAMADI × Henüz yorum yapılmamış ilk yorumu yapmak ister misiniz?