Efsane İndirim Günleri Başladı YORUMLARI GÖSTER (0) YORUM YAP


Efsane İndirim Günleri Kabasakal Online ‘da Başlıyor 

Efsane İndirim Günleri 25-26-27 Kasım tarihlerinde neredeyse bütün ürünlerde en ucuz fiyat ve daha fazla fırsatlarla başlıyor. Oyundaki karekterini değiştirmek isteyenlere, gücüne güç katmak için ekstra ürün indirimlerine, oyun içi paralar alıp kendini şımartmak ve hediye etmek isteyenlere göre son derece eşşiz bir ucuzluk ve alışveriş haftası başlıyor. Efsane Günler Kabasakal Online ‘da 25 Kasım 00.00 ‘da sizi bekliyor. Sevdiğiniz oyunların hiçbir yerde bulamayacağınız eşşiz indirimleri ve kampanyaları baş döndürücü bir şekilde 23 Kasım 00.00 ‘da sizi bekliyor. Sizde bu kampanyayı kaçırmamak için hemen sepetini oluşturun ve indirimlerin başlamasını bekleyin. 
 

Efsane Günler Hangi Oyunlarda Geçerli 

Efsane İndirim Günleri hepimizin içtenlikle zaman harcayarak ve eğlenceli zamanlar geçirdiğimiz bütün oyunlarda mevcuttur.  İndirimli ürünlere ekstra bir indirim ile dahada ucuza sahip olmaya başlayabilirsiniz.  

Efsane Günler İndirimli Ürünler  

PUBG Mobile UC - Royale Pass - PUBG Lite BC 
Metin2 Yang, Ejder Parası (EP), M2Bob, M24Pro
BİGO Live Elmas 
Cabal Online ALZ, E-Coin, US Coin
Silkroad Online Türkiye Silk, pHBot, SBot
Free Fire Elmas, Haftalık Üyelik, Aylık Üyelik
Mobile Legends Elmas, Twilight Pass
Lol RP
Valorant VP
İnstagram, Tiktok, Youtube, Facebook, Twitter bütün kategorilerinde.
Point Blank TG
Zula Altın
Wolfteam Nakit, Joypara
Nimo TV Elmas, Coins


Efsane Günler İndiriminin En Büyük Avantajı

Efsane Günlerin en büyük avantajı tabikide satıcılarımızı düşünüyoruz bütün ilan sisteminde yaptıkları ilan satışlarında komisyonunu 5-26-27 Kasım Tarihleri arasında %5 Oto Onay Sistemi ve %7 Canlı Destek ile yapılan işlemler için geçerli olacaktır. Sadece ve sadece bu tarihlerde geçerli olacak bu komisyon satıcılarımızada ekstra bir indirim imkanı sunacağı için karekter satın almak isteyen herkese büyük imkanlar sunuyoruz. Yorum Yap


LİSTELENECEK YORUM BULUNAMADI × Henüz yorum yapılmamış ilk yorumu yapmak ister misiniz?