Epic Games 18-19 Aralık Ücretsiz Oyunu YORUMLARI GÖSTER (0) YORUM YAP


Epic Games 18-19 Aralık Ücretsiz Oyunu

Epic Games'in 15 Aralık tarihinden itibaren 15 gün boyunca 15 adet ücretsiz oyun dağıtacağı yılbaşı kampanyası başladı. Kampanyanın başlaması ile beraber oyunculara da verilecek ilk oyun belli oldu. Epic Games, dünyanın en popüler oyun platformları arasında yer almaya devam ediyor. Her hafta ücretsiz bir oyun ile karşımıza çıkan platform, yakın zamanda ise yılbaşına özel bir kampanya başlatacağını açıklamıştı. 15 Aralık’ta başlayan bu kampanya kapsamında ise 15 gün boyunca her gün 1 adet ücretsiz oyunun verileceği ifade edilmişti. Beklenen gün geldi ve Epic Games’in yılbaşı kampanyası nihayet başladı. Platform, kampanya kapsamında 18-19 Aralık Tarihinde ücretsiz olarak verilecek oyunu duyurdu. Gelin yarına kadar ücretsiz olacak bu oyunun detaylarına birlikte göz atalım.

Sable


Sable, Ibexii adlı göçebe bir kabilenin üyesidir. Midden gezegeninde yaşayan her genç gibi Sable da klanını geride bırakarak The Gliding adlı bir geçit törenine hazırlanmaya başlar. Bu karmaşık yol, Midden’ın gizemli bölgelerinden geçer. Sable, kum tepelerinin ardındaki farklı bir yaşamı keşfedip bir bilinmezlik yoluna çıkar. Kendinden önce bu yolculuğa çıkan diğerleri gibi bir uçan bisiklet ve The Gliding adında bir taş verilir. Bu taş ise havada uçmasını sağlayan mistik bir taştır. Tüm bu etkenlerin ardından Sable, yepyeni bir yaşama doğru adım atar.

Oynanış

Sable, keşfetmeyi ön planda tutan bir oyun. Ibexii kampından çıkış yaptıktan sonra uçan bisikletinizle yapacağınız her türlü yolculuğun kararı sizlere kalmış. Harita ileri boyutta tekrara düşse de ilgi çekici maceralar da mevcut. Oyuna başlangıcınızdan kısa süre sonra gelen pusula iyileştirmeleriyle oyun tatlı bir heyecan kazanıyor. Issız çöl boyunca size verilen görevleri yerine getirmeye başlıyorsunuz. Pusulanız tüm bu görevlerde size yardımcı oluyor. Keşif yapmayı seviyorum derseniz oyun içerisinde pusulayı az kullanmayı deneyebilirsiniz.


Sable Minimum Sistem Gereksinimleri

İşletim sistemi: 64 bit Windows 10

İşlemci: AMD Ryzen 5 1400 / Intel i3-6100

Bellek: 8 GB

DirectX11

Depolama: 3 GB kullanılabilir alan


Sable Önerilen Sistem Gereksinimleri

İşletim sistemi: 64 bit Windows 10

İşlemci: AMD Ryzen 5 2600x / Intel i5-9600K

Bellek: 16 GB

DirectX11

Depolama: 3 GB kullanılabilir alan


Sizler Epic Games tarafından yılbaşı süresince verilecek 15 ücretsiz oyun hakkında ne düşünüyorsunuz? Düşüncelerinizi yorumlarda bizler ile paylaşmayı unutmayın! Sizler de uygun fiyatlar ile alışveriş yapmak isterseniz her zaman Kabasakal Online yanınız da tek yapmanız gereken aşağıdaki görsele tıklamak.
Yorum Yap


LİSTELENECEK YORUM BULUNAMADI × Henüz yorum yapılmamış ilk yorumu yapmak ister misiniz?