Epic Games 19-20 Aralık Ücretsiz Oyunu YORUMLARI GÖSTER (0) YORUM YAP


Epic Games 19-20 Aralık Ücretsiz Oyunu

Epic Games'in 15 Aralık tarihinden itibaren 15 gün boyunca 15 adet ücretsiz oyun dağıtacağı yılbaşı kampanyası başladı. Kampanyanın başlaması ile beraber oyunculara da verilecek yeni oyun ismi de belli oldu. Epic Games, dünyanın en popüler oyun platformları arasında yer almaya devam ediyor. Her hafta ücretsiz bir oyun ile karşımıza çıkan platform, yakın zamanda ise yılbaşına özel bir kampanya başlatarak tüm oyun severlerin kalbini kazandı. 15 Aralık’ta başlayan bu kampanya kapsamında ise 15 gün boyunca her gün 1 adet ücretsiz oyunun verileceği ifade edilmişti. Beklenen gün geldi ve Epic Games’in yılbaşı kampanyası ile her gün yeni bir oyun verilmeye devam ediyor. Platform, kampanya kapsamında 19-20 Aralık tarihinde ücretsiz olarak verilecek oyunu duyurdu. Gelin yarına kadar ücretsiz olacak bu oyunun detaylarına birlikte göz atalım.

Them's Fightin' Herds


Them’s Fightin’ Herds, beğenilen çizgi film yapımcısı Lauren Faust’un tasarladığı sevimli hayvanları içeren 2D bir dövüş oyunudur. Şirin ve yumuşak görünüşlerinin altında ciddi bir dövüşçü yatar! Oyunun oynanabilir tüm karakterleri farklı sevimli stillere sahip dört ayaklı toynaklı hayvanlardan oluşmaktadır. Oyunda basit hareketlerin yanı sıra ardışık tuş kombinasyonları ile gerçekleştirilebilecek birçok kombo mevcut. Yakalamalar, karşı koymalar, animasyon iptalleri, modern bir dövüşçüden bekleyeceğiniz her şey var, gerçekten hepsi eğlenceli olduğu kadar farklı olan renkli bir dövüş oyunu. Karakterlerin hepsi dört ayaklı olduğu için geniş duruşlarını telafi etmek için 3/4’lük bir perspektif seçilmiştir. Rekabetçi bir oyuncu olmayı umuyorsanız, saatlerinizi buna ayırmayı bekleyin.


Them's Fightin' Herds Minimum Sistem Gereksinimleri

İşletim sistemi: Windows 7+

İşlemci: Çift çekirdekli İşlemci (2GHz veya daha yüksek hız)

Bellek: 4 GB

DirectX9.0c

Depolama: 6 GB kullanılabilir alan

Ekran Kartı: Intel Core i3 550 Tümleşik ekran kartı yonga seti veya eşdeğeri.


Them's Fightin' Herds Önerilen Sistem Gereksinimleri

İşletim sistemi: Windows 10

İşlemci: Çift çekirdekli İşlemci (2GHz veya daha yüksek hız)

Bellek: 8 GB

DirectX10

Depolama: 6 GB kullanılabilir alan

Ekran Kartı: En az 750 mb VRAM'e sahip paylaşımsız ekran kartı (NVIDIA veya AMD) önemle tavsiye edilir


Sizler Epic Games tarafından yılbaşı süresince verilecek 15 ücretsiz oyun hakkında ne düşünüyorsunuz? Düşüncelerinizi yorumlarda bizler ile paylaşmayı unutmayın! Sizler de uygun fiyatlar ile alışveriş yapmak isterseniz her zaman Kabasakal Online yanınızda tek yapmanız gereken aşağıdaki görsele tıklamak.Yorum Yap


LİSTELENECEK YORUM BULUNAMADI × Henüz yorum yapılmamış ilk yorumu yapmak ister misiniz?