Epic Games 20-21 Aralık Ücretsiz Oyunu YORUMLARI GÖSTER (0) YORUM YAP

Epic Games 20-21 Aralık Ücretsiz Oyunu

Epic Games'in 15 Aralık tarihinden itibaren 15 gün boyunca 15 adet ücretsiz oyun dağıtacağı yılbaşı kampanyası başladı. Kampanyanın başlaması ile beraber oyunculara da verilecek yeni oyun ismi de belli oldu. Epic Games, dünyanın en popüler oyun platformları arasında yer almaya devam ediyor. Her hafta ücretsiz bir oyun ile karşımıza çıkan platform, yakın zamanda ise yılbaşına özel bir kampanya başlatarak tüm oyun severlerin kalbini kazandı. 15 Aralık’ta başlayan bu kampanya kapsamında ise 15 gün boyunca her gün 1 adet ücretsiz oyunun verileceği ifade edilmişti. Beklenen gün geldi ve Epic Games’in yılbaşı kampanyası ile her gün yeni bir oyun verilmeye devam ediyor. Platform, kampanya kapsamında 20-21 Aralık Tarihinde ücretsiz olarak verilecek oyunu duyurdu. Gelin yarına kadar ücretsiz olacak bu oyunun detaylarına birlikte göz atalım.

Wolfenstein: The New Order


MachineGames’in geliştiriciliğini ve Bethesda Softworks’ün de yayın işlerini üstlendiği Wolfenstein: The New Order, Avrupa’nın 1960’lı yıllarında geçiyor.”1960 yıllarında geçmiş olmasına rağmen, etrafta robot yaratıklar geziyor!“. Oyunun geçtiği dönemde Nazi’ler 2. Dünya Savaşı’nı kazanıyorlar ve serinin diğer oyunlarından da hatırlayacağınız William “B.J.” Blazkowicz ile birlikte Nazi’lere bir saldırı yapıyorlar. 2. Dünya Savaşı’nı Nazi’ler kazansaydı, Avrupa’nın hatta dünyanın hali nasıl olurdu? Alın bir Wolfenstein: The New Order, bu sorunun cevabını kendiniz bulun.


Wolfenstein: The New Order Minimum Sistem Gereksinimleri

İşletim sistemi: 64 bit Windows 7

İşlemci: Intel Core i7 veya eşdeğeri AMD

Bellek: 4 GB

Ek GereksinimAMD Radeon kullanıcıları: Lütfen AMD Catalysyt 14.4 kurun

Depolama: 50 GB kullanılabilir alan

Ekran Kartı: GeForce 460, ATI Radeon HD 6850

Sizler Epic Games tarafından yılbaşı süresince verilecek 15 ücretsiz oyun hakkında ne düşünüyorsunuz? Düşüncelerinizi yorumlarda bizler ile paylaşmayı unutmayın! Sizler de uygun fiyatlar ile alışveriş yapmak isterseniz her zaman Kabasakal Online yanınızda tek yapmanız gereken aşağıdaki görsele tıklamak.Yorum Yap


LİSTELENECEK YORUM BULUNAMADI × Henüz yorum yapılmamış ilk yorumu yapmak ister misiniz?