Epic Games 21-22 Aralık Ücretsiz Oyunu YORUMLARI GÖSTER (0) YORUM YAP

Epic Games 21-22 Aralık Ücretsiz Oyunu

Epic Games'in 15 Aralık tarihinden itibaren 15 gün boyunca 15 adet ücretsiz oyun dağıtacağı yılbaşı kampanyası başladı. Kampanyanın başlaması ile beraber oyunculara da verilecek yeni oyun ismi de belli oldu. Epic Games, dünyanın en popüler oyun platformları arasında yer almaya devam ediyor. Her hafta ücretsiz bir oyun ile karşımıza çıkan platform, yakın zamanda ise yılbaşına özel bir kampanya başlatarak tüm oyun severlerin kalbini kazandı. 15 Aralık’ta başlayan bu kampanya kapsamında ise 15 gün boyunca her gün 1 adet ücretsiz oyunun verileceği ifade edilmişti. Beklenen gün geldi ve Epic Games’in yılbaşı kampanyası ile her gün yeni bir oyun verilmeye devam ediyor. Platform, kampanya kapsamında 21-22 Aralık Tarihinde ücretsiz olarak verilecek oyunu duyurdu. Gelin yarına kadar ücretsiz olacak bu oyunun detaylarına birlikte göz atalım.

LEGO Builder's Journey


LEGO oyuncakları bir çoğumuzun çocukluğunda önemli bir yere sahip olmuştur. En azından bir kez de olsa vakit geçirmişizdir. Kısaca LEGO oyununun mantığına hakimiz. Çeşitli parçaları birleştirerek tamamen hayal gücümüze dayanan nesneler yapabiliyoruz. Çocuklar ve hatta belki yetişkinler için de son derece keyifli bir oyuncak olduğunu söyleyebiliriz. Yayıncılığını LEGO Games’in yaptığı, geliştiriciliğini ise Light Brick Studio’nun yaptığı LEGO Builder's Journey, temelde bir LEGO oyunu. LEGO'nun temel amacından ziyade başka bir yol izlenmiş. Bu durum elbette olumsuz bir şey değil, sonuçta LEGO Marvel gibi oyunlar da bir hayli keyifli. Bu oyunda bir şeyleri yaratmak yerine, sadece bulmaca çözüyorsunuz. Kısaca bu oyun bir bulmaca oyunu. Bu yüzden bulmaca oyunu olarak değerlendirmek daha mantıklı olur.


LEGO Builder's Journey Minimum Sistem Gereksinimleri

İşletim sistemi: Windows 10

İşlemci: Intel Core i5 3570K

Windows  Bellek: 8 GB

Windows Depolama: 2 GB

Ekran Kartı: NVDIA GeForce GTX 960

Windows DirectX: DirectX 10


LEGO Builder's Journey Önerilen Sistem Gereksinimleri

İşletim sistemi: Windows 10

İşlemci: Intel Core i7-980

Windows Bellek: 16 GB

Windows Depolama: 4 GB

Ekran Kartı: NVDIA GeForce GTX 2060

Windows DirectX: DirectX 11


Sizler Epic Games tarafından yılbaşı süresince verilecek 15 ücretsiz oyun hakkında ne düşünüyorsunuz? LEGO Builder's Journey hakkında düşüncelerinizi yorumlarda bizler ile paylaşmayı unutmayın! Sizler de uygun fiyatlar ile alışveriş yapmak isterseniz her zaman Kabasakal Online yanınızda tek yapmanız gereken aşağıdaki görsele tıklamak.


Yorum Yap


LİSTELENECEK YORUM BULUNAMADI × Henüz yorum yapılmamış ilk yorumu yapmak ister misiniz?