Epic Games 22-23 Aralık Ücretsiz Oyunu YORUMLARI GÖSTER (0) YORUM YAP

Epic Games 22-23 Aralık Ücretsiz Oyunu

Epic Games'in 15 Aralık tarihinden itibaren 15 gün boyunca 15 adet ücretsiz oyun dağıtacağı yılbaşı kampanyası başladı. Kampanyanın başlaması ile beraber oyunculara da verilecek yeni oyun ismi de belli oldu. Epic Games, dünyanın en popüler oyun platformları arasında yer almaya devam ediyor. Her hafta ücretsiz bir oyun ile karşımıza çıkan platform, yakın zamanda ise yılbaşına özel bir kampanya başlatarak tüm oyun severlerin kalbini kazandı. 15 Aralık’ta başlayan bu kampanya kapsamında ise 15 gün boyunca her gün 1 adet ücretsiz oyunun verileceği ifade edilmişti. Beklenen gün geldi ve Epic Games’in yılbaşı kampanyası ile her gün yeni bir oyun verilmeye devam ediyor. Platform, kampanya kapsamında 22-23 Aralık Tarihinde ücretsiz olarak verilecek oyunu duyurdu. Gelin yarına kadar ücretsiz olacak bu oyunun detaylarına birlikte göz atalım.

Fallout A Post Nuclear Role Playing Game


Nostalji serisinin yeni bölümünde Fallout 1 ile ciddi bir nostalji yaşayacağız. Fallout 1 çok özel olan bir oyun.  Fallout 1, birden fazla şekilde oynanabilen bir oyun. Daha başlangıç ekranında verdiğiniz kararlar bile tüm oyunu etkiliyor. Bu yüzden ciddi bir kayıt arşivi oluşturulması gerekiyor.  Fallout Interplay Entertainment tarafından geliştirildi. 30 Eylül 1997 tarihinde yayımlanan oyunun tam adı Fallout: A Post Nuclear Role Playing Game. Döneminin en güçlü RPG oyunlarından birisiydi. Hatta günümüz oyunlarının bile bir çoğundan daha iyi bir RPG oyunu. Hâlâ bile oynadığınız zaman rahatlıkla 5-6 saat ekran başında size tutabilecek kadar güçlü bir rol yapma ögesine sahip. Yine de bu kadar eski bir oyuna neden para vereyim diye düşünüyorsanız ayrıntılı incelemeye geçelim.


Hikâyenin sizi içine çekmesinin en büyük nedeni karakterin herhangi bir geçmişinin olmaması. Karakterimiz hakkında bildiğimiz tek şey eskiden vaultta yaşadığı. Bu sayede karakterinizin kişiliğini, geçmişini istediğiniz gibi şekillendirebilirsiniz. Hikâye hakkında  fazla detaya girmek istemiyorum. Çünkü ilk görevden sonra hikâye tamamen sizin seçimlerinize ve hareketlerinize bağlı olacak. Epic Games Bu güzel oyun serisinin ilk 3 oyunu vererek tüm oyun severleri geçmişe götürmeyi başardı. Fallout 2: A Post Nuclear Role Playing Game ve Fallout Tactics: Brotherhood of Steel oyunlarını da mutlaka oynamalısınız. 25 Yıl öncesine götüren bu seriyi kaçırmamak için 24 Saatiniz var şimdiden iyi eğlenceler.

Fallout: A Post Nuclear Role Playing Game Minimum Sistem Gereksinimleri

İşletim sistemi: Windows 

İşlemci: Pentium 90Mhz veya daha hızlı

Windows  Bellek: 16 MB

Windows Depolama: 3 GB

Ekran Kartı: SVGA

Windows DirectX: Herhangi bir DirectX 


Sizler Epic Games tarafından yılbaşı süresince verilecek 15 ücretsiz oyun hakkında ne düşünüyorsunuz? Fallout: A Post Nuclear Role Playing Game, Fallout 2: A Post Nuclear Role Playing Game ve Fallout Tactics: Brotherhood of Steel serisi  hakkında düşüncelerinizi yorumlarda bizler ile paylaşmayı unutmayın! Sizler de uygun fiyatlar ile alışveriş yapmak isterseniz her zaman Kabasakal Online yanınızda tek yapmanız gereken aşağıdaki görsele tıklamak.


Yorum Yap


LİSTELENECEK YORUM BULUNAMADI × Henüz yorum yapılmamış ilk yorumu yapmak ister misiniz?