Epic Games 25-26 Aralık Ücretsiz Oyunu YORUMLARI GÖSTER (0) YORUM YAP

Epic Games 25-26 Aralık Ücretsiz Oyunu

Epic Games'in 15 Aralık tarihinden itibaren 15 gün boyunca 15 adet ücretsiz oyun dağıtacağı yılbaşı kampanyası başladı. Kampanyanın başlaması ile beraber oyunculara da verilecek yeni oyun ismi de belli oldu. Epic Games, dünyanın en popüler oyun platformları arasında yer almaya devam ediyor. Her hafta ücretsiz bir oyun ile karşımıza çıkan platform, yakın zamanda ise yılbaşına özel bir kampanya başlatarak tüm oyun severlerin kalbini kazandı. 15 Aralık’ta başlayan bu kampanya kapsamında ise 15 gün boyunca her gün 1 adet ücretsiz oyunun verileceği ifade edilmişti. Beklenen gün geldi ve Epic Games’in yılbaşı kampanyası ile her gün yeni bir oyun verilmeye devam ediyor. Platform, kampanya kapsamında 25-26 Aralık Tarihinde ücretsiz olarak verilecek oyunu duyurdu. Gelin yarına kadar ücretsiz olacak bu oyunun detaylarına birlikte göz atalım.

DEATH STRANDING

Hideo Kojima'nın eseri Death Stranding Epic Games ile beraber karşımıza çıktı. Death Stranding, kıyamet sonrası zamanda geçen bir dünyada ve yakın bir gelecekte geçiyor. Büyük Patlama ile kıyaslanan büyük bir yıkım sonrasında, hayatta kalmaya çalışan insanların hikayesine tanıklık ediyoruz. Bu yıkım o kadar büyük olmuş ki dünyanın bildiğimiz dünyadan çok daha derin ve farklı olduğunu söyleyebiliriz. Ancak bu büyük yıkım doğa üstü olayları ve tam olarak isimlendiremediğimiz  bazı terimleri de ortaya çıkartmış. Ortaya çıkan  bu doğa üstü olayların başında ise Death Stranding adı verilen olay geliyor. Death Stranding için bir geçit, diğer tarafa geçerken kullanılan bir köprü benzetmesi yapılabilir. Oyunun baş kahramanı olan Sam Bridges ise bu kıyamet sonrası dünyada kargo teslimatı yapan bir taşıyıcı. Oyunun hangi zamanda geçtiği bilinmiyor. Ancak sahip olduğumuz alet edevat ve teknolojilerden günümüzden 40-50 yıl ilerde olduğunu tahmin ediyorum.Oyunun mekanı ise belli: ABD topraklarındayız. Amerika Birleşik Devletleri yıkılmış yerine Amerika Birleşik Şehirleri kurulmaya çalışılıyor. Siz de bu birliğin kurulmasına taşıdığınız kargolarla yardımcı oluyorsunuz.

 Death Stranding Minimum Sistem Gereksinimleri

İşletim sistemi: Windows 10

İşlemci: Intel Core i5-3470 veya AMD Ryzen 3 1200

Windows  Bellek: 8 MB

Ekran Kartı: GeForce GTX 1050 3GB veya AMD Radeon RX 560 4GB

Windows DirectX: DirectX 12

Depolama Alanı: 80 GB


 Death Stranding Önerilen Sistem Gereksinimleri

İşletim sistemi: Windows 10

İşlemci: Intel Core i7-3770 veya AMD Ryzen 5 1600

Windows  Bellek: 8 MB

Ekran Kartı: GeForce GTX 1060 6GB veya AMD Radeon RX 590

Windows DirectX: DirectX 12

Depolama Alanı: 80 GB


Sizler Epic Games tarafından yılbaşı süresince verilecek 15 ücretsiz oyun hakkında ne düşünüyorsunuz? Death Stranding oyunu kısa süreliğine ücretsiz şekilde tüm oyunculara veriliyor.Hideo Kojima'nın en önemli eserlerinden biri olan Death Stranding oyunu hakkında düşüncelerinizi yorumlarda bizler ile paylaşmayı unutmayın! Sizler de uygun fiyatlar ile alışveriş yapmak isterseniz her zaman Kabasakal Online yanınızda tek yapmanız gereken aşağıdaki görsele tıklamak.


Yorum Yap


LİSTELENECEK YORUM BULUNAMADI × Henüz yorum yapılmamış ilk yorumu yapmak ister misiniz?