Epic Games 26-27 Aralık Ücretsiz Oyunu YORUMLARI GÖSTER (0) YORUM YAP

Epic Games 26-27 Aralık Ücretsiz Oyunu

Epic Games'in 15 Aralık tarihinden itibaren 15 gün boyunca 15 adet ücretsiz oyun dağıtacağı yılbaşı kampanyası başladı. Kampanyanın başlaması ile beraber oyunculara da verilecek yeni oyun ismi de belli oldu. Epic Games, dünyanın en popüler oyun platformları arasında yer almaya devam ediyor. Her hafta ücretsiz bir oyun ile karşımıza çıkan platform, yakın zamanda ise yılbaşına özel bir kampanya başlatarak tüm oyun severlerin kalbini kazandı. 15 Aralık’ta başlayan bu kampanya kapsamında ise 15 gün boyunca her gün 1 adet ücretsiz oyunun verileceği ifade edilmişti. Beklenen gün geldi ve Epic Games’in yılbaşı kampanyası ile her gün yeni bir oyun verilmeye devam ediyor. Platform, kampanya kapsamında 26-27 Aralık Tarihinde ücretsiz olarak verilecek oyunu duyurdu. Gelin yarına kadar ücretsiz olacak bu oyunun detaylarına birlikte göz atalım.

F.I.S.T. Forged In Shadow Torch


TiGames tarafından Unreal Engine 4 motorunda geliştirilen FIST: Forged in Shadow, 7 Eylül 2021 tarihinde PlayStation ve PlayStation 5’te piyasaya çıktı. Hayvanların yaşadığı güzel bir dünyada kendimizi aniden Torch Şehri’ni işgal eden robot çetesine karşı savaşırken buluyoruz. Herkesin hayatta kalma mücadelesi verdiği bölgede, eskiden asker olan kahramanımız Rayton ile içinde bulunduğumuz şehri kurtarmaya çalışıyoruz. Oyun, üç boyutlu görseller üzerine iki boyutlu bir tasarım yapılmış.  Harita bir bütün şekilde tasarlanmış. Kestirme ve teleportlar ile haritanın bir ucundan diğer ucuna gidip gelebiliyoruz. Ayrıca araştırmaya açık bir haritası var. Her birinde çeşitli parkur veya savaş zorlukları bulunan çok sayıda gizli bölüm var. Oyun içerisinde verilen görevleri tamamladığınızda, .çeşitli yükseltme yapabilmeniz için sizi, harika hediyeler ile ödüllendiriyor. Oyun içerisinde sıkılmadan her köşeyi keşfetmeyi deneyebiliriz gibi gözüküyor. Dövüş mekanikleri kombo ağırlıklı ama çeşitlilik çok fazla değil. Kombolardaki animasyonlar oldukça yeterli ve düşman çeşitliliği de fazla olduğu için oyun oldukça akıcı. Oyun içerisinde müziklerde son derece başarılı. Atmosfere uyum sağlayacak şekilde, eğlenceli ve güzel seçimler var. Genel olarak kesinlikle oynanması gereken güzel bir oyun olduğunu sölyebilirim.


F.I.S.T Forged In Shadow Torch Minimum Sistem Gereksinimleri

İşletim sistemi: Windows 10

İşlemci: Intel Core i5-6400 veya AMD FX 8320

Windows  Bellek: 8 GB

Ekran Kartı: GeForce GTX 960 veya AMD Radeon R9 280

Depolama Alanı: 25 GB


F.I.S.T Forged In Shadow Torch Önerilen Sistem Gereksinimleri

İşletim sistemi: Windows 10

İşlemci: Intel Core i5-6400 

Windows  Bellek: 16 GB

Ekran Kartı: NVDIA GTX 1060 6GB


Sizler Epic Games tarafından yılbaşı süresince verilecek 15 ücretsiz oyun hakkında ne düşünüyorsunuz? F.I.S.T Forged In Shadow Torch oyunu kısa süreliğine ücretsiz şekilde tüm oyunculara veriliyor. F.I.S.T Forged In Shadow Torch oyunu hakkında düşüncelerinizi yorumlarda bizler ile paylaşmayı unutmayın! Sizler de uygun fiyatlar ile alışveriş yapmak isterseniz her zaman Kabasakal Online yanınızda tek yapmanız gereken aşağıdaki görsele tıklamak.Yorum Yap


LİSTELENECEK YORUM BULUNAMADI × Henüz yorum yapılmamış ilk yorumu yapmak ister misiniz?