Epic Games, Fall Guys Yapımcısı Olan Mediatonic Tarafından Satın Alındı YORUMLARI GÖSTER (0) YORUM YAP

Epic Games, Fall Guys Yapımcısı Olan Mediatonic Tarafından Satın Alındı

Son zamanların en popüler oyunu olan Fall Guys, EPİC Games tarafından satın alındı. Oyun hala Steam üzerinden satın alabilmeye devam edeceğiz. Epic Games, Fall Guys: Ultimate Knockout ile herkesin tanıdığı Tonic Games Group’u tüm haklarıyla satın aldı. Epic Games ve Tonic Group oyunun gelişimini kötü taraftan etkilemeyeceğini garanti etti. Gişe rekorları kıran Fortnite ile Fall Guys arasında bir köprü yaratarak Fall Guys’u dahil edecek.

Fall Guys Platform Destekleri Devam Edecekmi ?

Fall Guys çıktığı bütün platformlarda ufak tefek aksaklıklarla karşılaşması onu yolundan caydırmıyor. PC ve PS4 platformlarında desteklemeye devam edecek. Xbox One ve Nintendo Switch için gelecek sürümlerinde devam etmesini bekliyoruz. Tabiki de başlangıçta dediğimiz gibi Steam Platformunda da satılmaya devam edecek.

Fall Guys Güncellemeleri Devam Edecekmi ?

Tonick Group satın alma işlemleri Epic Games tarafından ilk defa alınan bir oyun grubu değildir. Epic Games ilk olarak 2019 yılında Rocket League geliştiricilerini satın aldı. Steam tarafından dağıtımdan kaldırılsa da Rocket League güncellemeleri almaya devam ediyor. Bununla beraber Unreal Engine 3 tarafından desteklenen Rocket League ‘den farklı olarak Ultimate Knockout’un Unity motorunu kullandığını biliyoruz. Epic Games, sonuç olarak bir oyuna sabit bir oyun motoruna sabit kalmayıp sürekli kendini geliştirdiğini gösteriyor. Bizler de Fall Guys gelişimizi hep beraber merak ediyoruz.

Güvenilir ödeme seçenekleriyle Fall Guys Satın Al


Yorum Yap


LİSTELENECEK YORUM BULUNAMADI × Henüz yorum yapılmamış ilk yorumu yapmak ister misiniz?