Epic Games Günün Oyunu YORUMLARI GÖSTER (0) YORUM YAP

Epic Games Günün Oyunu

Epic Games'in 15 Aralık tarihinden itibaren 15 gün boyunca 15 adet ücretsiz oyun dağıtacağı yılbaşı kampanyası başladı. Kampanyanın başlaması ile beraber oyunculara da verilecek ilk oyun belli oldu. Epic Games, dünyanın en popüler oyun platformları arasında yer almaya devam ediyor. Her hafta ücretsiz bir oyun ile karşımıza çıkan platform, yakın zamanda ise yılbaşına özel bir kampanya başlatacağını açıklamıştı. 15 Aralık’ta başlayan bu kampanya kapsamında ise 15 gün boyunca her gün 1 adet ücretsiz oyunun verileceği ifade edilmişti. Beklenen gün geldi ve Epic Games’in yılbaşı kampanyası nihayet başladı. Platform, kampanya kapsamında ücretsiz olarak dağıtılacak 2. oyunu duyurdu. Gelin yarına kadar ücretsiz olacak bu oyunun detaylarına birlikte göz atalım.

Horizon Chase Turbo

Horizon Chase Turbo ilham kaynağı olarak Outrun gibi diğer oyunlardan ilham alarak , 90’ların yarış oyunları keyfini yaşatıyor. Outrun’un benzeri olarak da tanımlayabileceğimiz Horizon, farklı sürüş deneyimleri, araç yükseltmeleri, farklı yolları ve müzikleri ile sizi oyunun içine çekiyor. Oyunun mekaniklerine alışmak biraz zamanınızı alabilir. Ancak alıştığınızda yolları ağlatmaya başlıyorsunuz. Oyunda çok sayıda parkur var. Horizon Chase Turbo, bir dizi parkurda savaştığınız ve tutarlı bir sıralamayı korumaya çalıştığınız diğer yarış oyunları gibi kurulmak yerine, daha çok bir mobil oyun gibi görünüyor.

Horizon Chase Turbo Ana Özellikler

4K çözünürlükte grafikler

4 oyuncuya kadar harika eski stil bölünmüş ekranlı çok oyunculu mod

Tonlarca içerik: 12 Kupa, 48 Şehir, 111 pist, 33 Açılabilir Araba ve 12 Yükseltme

Çevrim İçi Rekabetçi Hayalet Modunda arkadaşlarına meydan oku

Adını Arkadaşlar ve Küresel Lider Tablolarına ekleyerek Tarih Yaz


Horizon Chase Turbo Minimum Sistem Gereksinimleri

İşletim sistemi: Windows 7 veya üstü

İşlemci: Intel Core 2Duo 2.0 Ghz veya üstü

Bellek: 2 GB

Ekran Kartı: Intel HD Graphics 4000 veya üstü

Depolama: 500 MB kullanılabilir alan


Horizon Chase Turbo Önerilen Sistem Gereksinimleri

İşletim sistemi: Windows 7 veya üstü

İİşlemci: Intel Core i5 2.5 Ghz veya üstü

İBellek: 4 GB

İEkran Kartı: GeForge 8000 Series veya üstü

Depolama: 500 MB kullanılabilir alan

Sizler Epic Games tarafından yılbaşı süresince verilecek 15 ücretsiz oyun hakkında ne düşünüyorsunuz? Düşüncelerinizi yorumlarda bizler ile paylaşmayı unutmayın! Sizler de uygun fiyatlar ile alışveriş yapmak isterseniz her zaman Kabasakal Online yanınız da tek yapmanız gereken aşağıdaki görsele tıklamak.Yorum Yap


LİSTELENECEK YORUM BULUNAMADI × Henüz yorum yapılmamış ilk yorumu yapmak ister misiniz?