Epic Games Yeni Yıl Kampanyası Başladı YORUMLARI GÖSTER (0) YORUM YAP

Epic Games Yeni Yıl Kampanyası Başladı!

Epic Games'in 15 Aralık tarihinden itibaren 15 gün boyunca 15 adet ücretsiz oyun dağıtacağı yılbaşı kampanyası başladı. Kampanyanın başlaması ile beraber oyunculara da verilecek ilk oyun belli oldu. Epic Games, dünyanın en popüler oyun platformları arasında yer almaya devam ediyor. Her hafta ücretsiz bir oyun ile karşımıza çıkan platform, yakın zamanda ise yılbaşına özel bir kampanya başlatacağını açıklamıştı. 15 Aralık’ta başlayan bu kampanya kapsamında ise 15 gün boyunca her gün 1 adet ücretsiz oyunun verileceği ifade edilmişti. Beklenen gün geldi ve Epic Games’in yılbaşı kampanyası nihayet başladı. Platform, kampanya kapsamında ücretsiz olarak dağıtılacak ilk oyunu duyurdu. Gelin yarına kadar ücretsiz olacak bu oyunun detaylarına birlikte göz atalım.

Bloons TD 6


2018 yılında çıkış yapan Bloons TD 6, Ninja Kiwi tarafından geliştirilen ve yayınlanan bir kule savunma oyunu. Tek oyunculu, eşli, çok oyunculu modlara sahip olan strateji türündeki eğlenceli yapımda oyuncular, maymunlardan oluşan ordularıyla balonları patlatmaya çalışıyor. Normalde satış fiyatı 160 TL olan Bloons TD 6,16 Aralık saat 19.00’a kadar ücretsiz olacak Epic Games üzerinden verilecek.

Bloons TD6 Minimum Sistem Gereksinimleri

İşletim sistemi: Windows 10 (64 bit)

İşlemci: 1,5Ghz veya daha iyisi

Bellek: 4 GB

Ekran Kartı: OpenGL 2.0 uyumlu, ATI, Nvidia veya Intel HD

Depolama: 2 GB

Bloons TD6 Önerilen Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi: Windows 10 (64 bit)

İşlemci: 2Ghz veya daha iyisi

Bellek: 4 GB

Ekran Kartı: OpenGL 2.0 uyumlu, ATI, Nvidia veya Intel HD

Depolama: 4 GB

Sizler Epic Games tarafından yılbaşı süresince verilecek 15 ücretsiz oyun hakkında ne düşünüyorsunuz? Düşüncelerinizi yorumlarda bizler ile paylaşmayı unutmayın! Sizler de uygun fiyatlar ile alışveriş yapmak isterseniz her zaman Kabasakal Online yanınız da tek yapmanız gereken aşağıdaki görsele tıklamak.


Yorum Yap


LİSTELENECEK YORUM BULUNAMADI × Henüz yorum yapılmamış ilk yorumu yapmak ister misiniz?