Fifa 2023 Geliyor! YORUMLARI GÖSTER (0) YORUM YAP

FIFA 2023 Geliyor!

FIFA 2023 çıkış tarihi sızdırıldı. Her yıl ortasında tüm FIFA oyuncularının heyecanla beklediği dönem geldi. Büyük ihtimalle son FIFA oyunu olacak olan FIFA 23 hakkındaki tüm detayların haberin devamında sizleri bekliyor. FIFA 23 çıkana kadar FIFA 22 oynayarak boşluğu doldurabilirsiniz. Şimdi sizlerde FIFA 2022 oynamak istiyorsanız Xbox Game Pass satın alabilir veya Steam Cüzdan Kodu satın alarak Steam üzerinden oyuna sahip olabilirsiniz!


FIFA 2023 Çıkış Tarihi

FIFA 2023 büyük ihtimalle FIFA serisinin son oyunu olabilir. EA Games ile anlaşması biten FIFA serisinin sözleşmeyi uzatıp uzatmayacağı henüz bilinmiyor. Çoğu oyuncu bu yüzden  FIFA 23'ün son oyun olacağını düşünmekte. FIFA 23 aynı zamanda FIFA serisindeki en gelişmiş oyunlardan biri olacak. Oyunda hem kadın ligi hem erkek ligi olması bekleniyor. Aynı zamanda kadın erkek ligleri karşılıklı olarak maçta yapabilecek. FIFA 23'ün cross-play ile birlikte gelmesi bekleniyordu fakat son çıkan haberlere göre maalesef ki bu özellik oyunun çıkışı ile birlikte eklenmeyecek. Cross-play özelliğinin ilerleyen süreçte test edileceği duyuruldu. Bir diğer dedikodu ise FIFA 23 ücretsiz oynanabilir olmuştu. Böyle bir durumun olacağını biz beklemiyoruz. Oyunun FIFA 22'den çok daha gelişmiş olması beklendiği için ücretli olarak çıkması daha olası olacaktır. İlerleyen süreçte FIFA 23'ün EA Play'e eklenmesini önceki FIFA oyunlarında olduğu gibi yaşanması beklenen bir durum. Peki geldik herkesin merakla beklediği soruya geldik. FIFA 23 ne zaman çıkacak? Son yapılan sızıntılara göre FIFA 23 çıkış tarihi 30 Eylül olacak.

FIFA 23 çıkış tarihi ve çıkış beklentileri hakkında tüm bilgileri sizler ile paylaştık. Sizlerin FIFA 23'ten beklentisi ney? Yorumlarda belirtmeyi unutmayın. FIFA 23 çıkış yapana kadar FIFA 22 satın almak istiyorsanız Kabasakal yanınızda. Hemen aşağıdaki görsele tıklayın ve Steam Cüzdan Kodu satın alın sizlerde FIFA 22'ye sahip olun.Yorum Yap


LİSTELENECEK YORUM BULUNAMADI × Henüz yorum yapılmamış ilk yorumu yapmak ister misiniz?