FIFA 22 Yenilikleri YORUMLARI GÖSTER (0) YORUM YAP

FIFA 22 Yenilikleri

EA Sports’un efsanevi futbol oyunu serisinin yeni versiyonu FIFA 22’nin yenilikleri paylaşıldı. FIFA 22 ön sipariş fırsatları ise başladı. Detaylar ve ön sipariş fırsatları için haberin devamını takip edebilirsiniz. En Uygun Fiyat Garantisi ile FIFA 22 ön siparişini vermek için adres Kabasakal Online !


Oynanış Özellikleri

Kaleciler Yeniden Tasarlandı

Yepyeni kaleci sistemi, savunmanın son hattındaki zekayı yeni bir düzeye çıkararak iki direk arasında daha güvenilir şut kurtarmayı ve daha akıllı kararlar vermeyi mümkün kılıyor. Kalecilerin pozisyon alma özelliği, farklı kaleci tarzlarını oyunda canlandırarak dünyaca ünlü file bekçilerinin şimşek hızındaki reflekslerini yansıtıyor.

Gerçek Top Fiziği

FIFA 22’ye aktarılan gerçek hayat verileri, oyundaki top fiziği özelliklerini yeni bir gerçeklik düzeyine çıkarıyor. Hız, falso, hava sürükleme kuvveti, hava direnci, yer sürtünmesi ve yuvarlanma sürtünmesi gibi ayarlanmış parametreler, her temasın, top saklamanın, şutun, volenin, pasın ve driblingin gerçek hayattaki gibi görünmesini, hareket etmesini ve havada süzülmesini sağlayacak.

Patlayıcı Sprint

Bire bir pozisyonların dinamiğini değiştiren yeni bir oynanış mekaniği olan Patlayıcı Sprint, dribling veya savunma sırasında size hızlanma üzerinde daha fazla kontrol sunuyor. Rakipleri üzerinize çekin ve defans oyuncusundan sıyrılıp takımınızı hücuma çıkarmak için tüm hızınızı ortaya koyma anınızı belirleyin.

Yeni Hücum Taktikleri

FIFA 22’deki oynayışınızı daha fazla kontrol etmenizi sağlayan yeni hücum taktikleriyle takımınızı sahanın her iki yarısında da farklı tarzlarla düzenleyin: Topu kendi yarı sahanızda tutup hızlı oyun kurarak rakibin yarı sahasına patlayıcı bir atak yapın ve iki ceza sahası arasında direkt oynayın veya sahada kendi eşsiz tarzınızla dizilin.


Kariyer Modu Özellikleri

Kulüp Yaratma

Kariyer Modundaki “Kulüp Yaratma” (Create A Club) modu, oyuncuların kendi kulüplerini sıfırdan kurmalarına imkân sağlayacak. Bu yaratma kısmının mekanikleri hâlâ tam olarak gösterilmemiş olsa da, Ultimate Team modunu referans olarak alırsak oyuncuları çok çeşitli ve keyifli bir deneyimin beklediğini söyleyebiliriz. Resmi olarak yapılan bir açıklama, takımın gerçek tecrübelere yakın olacağını işaret ediyor. Takımlar sıfırdan başlayıp adım adım başarıya ulaşacak ve sonunda dünya çapında üne ulaşacak şeklinde bir yolculuk tasarlanmış olabilir.

Stadyum Yaratmak

Kulüp Yaratmak seçeneğinin yanında oyuncular Kariyer Modu içerisinde kendi stadyumlarını da tasarlayabilecekler. Oyuncular Kariyer Modunda kendilerine özgü araç gereçleri, stadyumlarını ve armalarını tasarlayabilecek.

Online Kariyer Modu

Kariyer modu oyuncuları, FIFA’da uzun yıllardan beri çok oyunculu kariyer modu seçeneğinin gelmesini bekliyordu. FIFA 22’de, FIFA 21’deki Ultimate Team’de olduğu gibi, çok oyunculu seçeneği olacağı duyuruldu. Bu gelişme oyuncuların keyif almasının yanında, geliştirici takımın da gelecekte oyun üzerindeki gelişmeleri daha istikrarlı bir şekilde sürdürmeleri açısından da işe yarayabilir.


Volta Futbolu

Volta Futbolu, sahanın her yerinde daha fazla yetenek ve dünyanın dört bir yanındaki sokak futbolu sahalarında kendinizi ifade etmenizi ve kadronuzla bağlantı kurmanızı sağlayan yeni yollarla geri dönüyor.


FIFA 22 Ultimate Team

FUT 22, Division Rivals ve FUT Champions’ı yeniden tasarlayarak diğer oyunculara karşı becerilerinizi test etmek ve ilerlemek için daha erişilebilir bir yol yaratıyor, saha içinde ve dışında yeni özelleştirme ayrıntılarıyla kulübünüzü kişiselleştirmeniz için daha fazla yol sunuyor ve en unutulmaz bazı futbolcuları geri getiren FUT Kahramanları sunuyor.


FIFA 22 Ne Zaman Çıkacak ?

Electronic Arts, her sene olduğu gibi bu sene de yeni FIFA oyununun Ekim ayında çıkacağını açıklamıştı. Oyunun resmi olarak çıkış tarihini de yayınlayan Electronic Arts, oyunu 1 Ekim 2021 tarihinde tüm platformlardan satışa sürecek.

FIFA 22 Sistem Gereksinimleri

Minimum

64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir.

İşletim Sistemi: Windows 10 – 64-Bit

İşlemci: Intel Core i3-6100 @ 3.7GHz veya AMD Athlon X4 880K @4GHz

Bellek: 8 GB RAM

Ekran Kartı: NVIDIA GTX 660 2GB veya AMD Radeon HD 7850 2GB

Depolama: 50 GB kullanılabilir alan

Önerilen

64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir

İşletim Sistemi: Windows 10 – 64-Bit

İşlemci: Intel i5-3550 @ 3.40GHz veya AMD FX 8150 @ 3.6GHz

Bellek: 8 GB RAM

Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 670 veya AMD Radeon R9 270X

Depolama: 50 GB kullanılabilir alan


FIFA 22 Yenilikleri ile ilgili paylaşılan bilgileri size aktardık. FIFA 22 Ön Sipariş vermek için buraya tıklayabilirsiniz. FIFA 22 için satın alacağınız Steam Cüzdan Kodlarında "KABASAKAL" indirim kodunu kullanarak fırsatı yakalayabilirsiniz. İndirimli fiyat fırsatları ile FIFA 22’ye sahip olmak için adres Türkiye’nin Bir Numaralı Oyuncu Alışveriş Sitesi Kabasakal Online !


Yorum Yap


LİSTELENECEK YORUM BULUNAMADI × Henüz yorum yapılmamış ilk yorumu yapmak ister misiniz?