Fortnite 3.Bölüm 1.Sezon: Tepetaklak Oyunda! YORUMLARI GÖSTER (0) YORUM YAP

Fortnite 3.Bölüm 1.Sezon: Tepetaklak Oyunda!

En çok sevilen Battle Royale oyunlarından birisi olan Fortnite için 3.Bölüm 1.Sezon heyecanı başladı. Yeni bölüm ile beraber Spider-Man Savaş Bileti ile oyuna eklendi. Ayrıca yeni silahlar ve harita değişiklikleri de oyunda yerini alıyor. Fortnite 3.Bölüm 1.Sezon: Tepetaklak detayları ise haberin devamında sizi bekliyor. En Uygun Fiyat Garantisi ile Kabasakal Online’dan Fortnite V-Papel satın alarak Fortnite Savaş Bileti’ne erişebilirsiniz.

SPİDER-MAN ve Çok Daha Fazlası Savaş Bileti’nde

Kim olarak oynuyorsanız oynayın Spider-Man'in Ağ Atıcıları'nı kullanabilirsiniz ama Spider-Man'in kendisine daha çok yakışacağı kesin bir gerçek. 3. Bölüm: 1. Sezon Savaş Bileti'yle Spider-Man'i açabilirsiniz. Ondan önce de şu karakterleri açabilirsiniz:

- Nilüfer Gezgini Zırhlı Büyücü, Savaş Bileti'ni alır almaz açılır.

- Yollara düşmüş Yalnız Samuray

- Ciddiyet timsali Teğmen Lama

- Güzel aroması, karakteriyle ters düşen Kabasakız

- İyimser haydut Uzaylı Motorcu

- Adanın yerlisi ve koruyucusu Ada Gezgini

Eski Döngücüler

Ada sizin için yeni de olsa, Yedili ve döngüden kurtardıkları kişiler uzun süredir bu adanın sakini. Kaygan Koru'daki Guaco, Jonesy'ler konumundaki Sığınak Kaçkını Jonesy ve Kalorili Kavşak'taki Külah Bey gibi ada karakterleriyle konuşarak malzemeler ve hizmetler için külçe kullanabilirsiniz.

- Artık Battle Royale dışında da TP kazanabileceksiniz.

 - Rakiplerinizden sıyrılıp, haritada daha hızlı hareket etmek için kayabilecek ve sallanabileceksiniz. Kayarken ateş edebilir veya inşa yapabilirsiniz. Yokuş aşağı koşup koşmamanız hiç fark etmez, koşarken eğilme tuşunu basılı tutarak kayabilirsiniz.

Yere devrildiğiniz zaman daha hızlı hareket edebilecek ve ekibinizin yanına kaçabileceksiniz.

Ekibinizle birlikte iyileşmek ve maçlar arası eşya taşımak için kamplar kurabileceksiniz. Bir çadır eşyası bulduktan sonra yere atarak çadırı oluşturabilirsiniz. Burada dinlenebilir ve iyileşebilirsiniz. Ayrıca en fazla 3 eşyayı güvenli bir şekilde saklayabilir ve daha sonraki maçlarda bu eşyaları kullanabilirsiniz.

Fortnite Yeni Silahlar

Bu büyük güncelleme ile birlikte oyuna 7 farklı yepyeni silahlar da eklendi. Oldukça etkileyici ve güzel olan bu yeni silahlar ile iligli küçük bilgiler de notlarla beraber paylaşıldı.

Korucu Taarruz Tüfeği

Uzun atışlar için birebir. Korucu Taarruz Tüfeği, orta menzilden epey kuvvetli olduğu gibi uzun menzilden de gayet etkili.

MK-7 Taarruz Tüfeği

Yedili'nin teknolojisiyle üretilen MK-7 Taarruz Tüfeği, orta ve uzak menzilden etkili ve hızlı bir atışa sahip. Bu Taarruz Tüfeği'nin nişan alırken kullanabileceğiniz farklı bir nişangâhı var. Lazer nişangâhıyla artık ıskalamayacaksınız. Daha iyi bir şey istiyorsanız Kuruluş'a meydan okuyarak MK-7 Taarruz Tüfeği'nin atış hızı daha hızlı özel bir sürümünü alabilirsiniz.

Darbeli Klasik Pompalı Tüfek

Darbeli Klasik Pompalı Tüfek, bolca saçma atarak yüksek ani hasar verir. Nişan alın ve bitirici darbeyi yapın.

Otomatik Pompalı Tüfek

Ciddi ateş gücü bulunan otomatik bir tüfek. Otomatik Pompalı Tüfek, atış başına bakıldığı zaman Darbeli Klasik Pompalı Tüfek'ten daha az hasar vuruyor olabilir ancak çok daha hızlıdır ve yeniden doldururken tek seferde iki saçma doldurur.

Bel Tabancası

Yanınızda bulundurmanız gereken güvenilir bir silah olan Bel Tabancası, orta menzilde yüksek hasar ve kısa menzilde kafadan yüksek hasar veren isabetli bir silahtır. Sakın gücünü hafife almayın.

Deşici Hafif Makineli Tüfek

Deşici Hafif Makineli Tüfek, adına uygun olarak hem rakiplere hem de yapılara yüksek hasar veriyor. Orta menzilde herkesin beklediğinden çok daha fazla deşiyor.

Avcı Sürgülü Keskin Nişancı Tüfeği

Avcı Sürgülü Keskin Nişancı Tüfeği, yüksek hasar verir ve şarjöründe üç mermi tutabilir. İlk atışınızı isabet ettiremezseniz merak etmeyin, her zaman ikinci bir şansınız daha var.

Fortnite 3.Bölüm 1.Sezon: Tepetaklak ile ilgili tüm detayları size aktardık. Fortnite Yeni Sezon ile alakalı düşüncelerinizi yorumlar kısmında belirtmeyi unutmayın. Hızlı teslimat, güvenilir adres seçeneği ile Fortnite V-Papel almak için aşağıdaki görsele tıklamanız yeterli.Yorum Yap


LİSTELENECEK YORUM BULUNAMADI × Henüz yorum yapılmamış ilk yorumu yapmak ister misiniz?