Fortnite Ariana Grande Güncellemesi YORUMLARI GÖSTER (0) YORUM YAP

Fortnite Ariana Grande Güncellemesi

En çok sevilen Battle Royale oyunlarından birisi olan Fortnite ve Ariana Grande'nin buluştuğu yepyeni gerçekliklere doğru müzikal bir yolculuğa çıkmaya hazır mısınız ? Detaylar haberin devamında sizi bekliyor. En Uygun Fiyat Garantisi ile Fortnite V-Papel almak için adres, Türkiye’nin Bir Numaralı Oyuncu Alışveriş Sitesi Kabasakal Online !


Girift Turne - Turne Gününüzü Seçin

Dünyanın dört bir yanından hayranların Girift Turne'yi kaçırmaması için üç gün boyunca beş gösteri olacak. Oyuncuların gösteriden 60 dakika önce Fortnite'a girmesi öneriliyor. Girift Turne oyun modu, her gösteriden yaklaşık yarım saat önce açılacak. Ariana'nın gelişinden önce Girift Turne, oyundaki unsurlara dayalı anları, popüler parçalarla eşleştiren Fortnite temalı deneyimlerle başlıyor olacak.

Saatler:

1. Gösteri - 7 Ağustos Cumartesi TSİ 01.00

2. Gösteri - 7 Ağustos Cumartesi TSİ 21.00

3. Gösteri - 8 Ağustos Pazar TSİ 07.00

4. Gösteri - 8 Ağustos Pazar TSİ 17.00

5. Gösteri - 9 Ağustos Pazartesi TSİ 01.00

Girift Turne, arkadaşlarınızla yan yana gezerken daha güzel. Girift Turne programıyla ilgili daha fazla bilgi için RiftTour.com adresini ziyaret edebilir ya da oyun içi Girift Turne sekmesini kullanabilirsiniz. Girift Turne sekmesi, sizin ve arkadaşlarınızın katılacağı gösteri saatlerini planlayabilmenizi ve en yeni Girift Turne görevleri hakkında bilgi sahibi olmanızı sağlar.

Yıldızlar Serisi - ARİANA GRANDE

Ariana'nın Girift Turne'deki gösterisini, içerik mağazası ve Yıldızlar Serisi'ne gelişiyle kutlayabilirsiniz. Ariana Grande, 5 Ağustos TSİ 03.00'te içerik mağazasında olacak.  7-9 Ağustos tarihleri arasında erişebileceksiniz. Ek Girift Turne içerikleri:

    - Boyutlar Kraliçesi Ariana Tarzıyla Ariana Grande Kıyafeti

    - Tatlış Smallz Sırt Süsü

    - Minik Lamaboynuz İfadesi

    - Kristal Kanatlar Planörü

    - Mor Elmaslı Balyoz Tarzıyla 7 Yüzüklü Balyoz Kazması

Ayrıca, Girift Turne'ye hazırlanmak için birkaç eşya daha eklendi. Bu deneyim için mükemmel olan Simli Kurukafa kıyafetine göz atın ya da Oynata Bas setiyle değişken tarzınızı sergileyebilirsiniz. Son olarak, zaten Parti Askeri'ne sahipseniz veya Girift Turne hafta sonu sırasında satın aldıysanız, özel Neon Parti Askeri tarzını kazanacaksınız.

Fortnite Ariana Grande Güncellemesinin detaylarını sizinle paylaştık. Girift Turne ile ilgili düşüncelerinizi yorumlar kısmından paylaşabilirsiniz. İndirimli fiyat fırsatları ile Fortnite V-Papel satın almak için buraya tıklamanız yeterli.


Yorum Yap


LİSTELENECEK YORUM BULUNAMADI × Henüz yorum yapılmamış ilk yorumu yapmak ister misiniz?