Fortnite Kabusları Etkinliği YORUMLARI GÖSTER (1) YORUM YAP

Fortnite Kabusları Etkinliği

Fortnite’ın Cadılar Bayramı temalı Kabuslar Etkinliği başladı. Etkinlik boyunca, Cadılar Bayramı temasına uygun birçok özelleştirme de oyuna dahil edildi. Detaylar haberin devamında sizi bekliyor. En Uygun Fiyat Garantisi ile Fortnite V-Papel satın almak için adres Kabasakal Online !

Fortnite Kabusları Etkinliği İçeriği

Fortnite Kabusları 2021, birçok yeniliğin yanında mağazaya da Cadılar Bayramı temalı kostümler getirdi. Ekim ayı boyunca birçok efsanevi canavarı oyunda görme şansımıza kavuşacağız. Bunun yanında ödüller kazanabileceğiniz etkinlikler de olacak. İçerik Mağazasına eklenecek bu içerikleri koleksiyonunuza katma şansını kaçırmayın.

Ekim ayı boyunca; Savaş Otobüsü ve Fortnite cosplay karakterleri, Universal Studios Hollywood'un bitişiğindeki Universal Citywalk'ta ziyarete açık olacak. Birçok farklı karakter ve yeni Fortnite Kâbusları karakterlerinin özel görünümleri, içerik mağazasına geldikleri gibi görülebilecek.

Fortnite Kabuslar Etkinliği Ne Zamana Kadar Devam Ediyor ?

Fortnite Kabusları Etkinliği, 1 Kasım’a kadar aktif olacak Oyun modu menüsünün “Fortnite Kabusları” bölümüne tıklayarak, Cadılar Bayramı temalı haritalara, oyunlara ve daha fazlasına ulaşabilirsiniz.

Fortnite Kabusları Etkinliği ile ilgili detayları size aktardık. Kabuslar Etkinliği ile ilgili düşüncelerinizi yorumlar kısmında belirtmeyi unutmayın. Özelleştirmelere sahip olabilmek için ihtiyacınız olan Fortnite V-Papel, Kabasakal Online'da sizi bekliyor. 

Fortnite V-Papel almak için buraya tıklamanız yeterli.


Yorum Yap

16.10.2021 23:56
Gerçekten harika seri harika oyunlar sabırla çıkmasını bekliyorum
Bu yorumu faydalı buldunuz mu? Hayır (0) Yanıtla