Fortnite Kış Festivali 2021 Oyunda ! YORUMLARI GÖSTER (0) YORUM YAP

Fortnite Kış Festivali 2021 Oyunda !

Fortnite Kış Festivali 2021 başladı. Etkinlik boyunca, Yılbaşı temasına uygun birçok özelleştirme de oyuna dahil edildi. Detaylar haberin devamında sizi bekliyor. En Uygun Fiyat Garantisi ile Fortnite V-Papel satın almak için adres Kabasakal Online !

Fornite Kış Festivali ile SPİDER-MAN(TM): EVE DÖNÜŞ YOK

Fortnite Kış Festivali, 16 Aralık 2021 ile 6 Ocak 2022 tarihleri arasında oyunda olacak. 3. Bölüm'le birlikte oyuna katılan yeni bir oyuncuysanız, Fortnite yolculuğunuza Dolabım içerikleriyle başlamak için harika bir fırsata sahip oluyorsunuz. Spider-Man: Eve Dönüş Yok filmindeki Spider-Man ve MJ'e hazırladığı "samimi" Kış Festivali 2021 sürprizleri de bu festivalle birlikte sizinle oluyor. Kış Festivali Kulübesi'nden 14 gün boyunca her gün kulübedeki bir hediyeyi açabileceksiniz.

Fortnite Kış Festivali 2021 Ödülleri

Fortnite Kış Festivali 2021 ile birlikte birçok ödüle sahip olma şansınız mevcut. Oyuncular, bu ödülleri kapmak için şimdiden harekete geçtiler bile.

 Yılbaşı Öğrencisi

Buz Kralı'nın Kayağı ve Lama Kayağı

Altın Bakış Kayağı Planörü

Epic Games Store'un destansı fırsatlarından birisini daha yakalayabilirsiniz. 16 Aralık TSİ 19.00 ile 6 Ocak TSİ 19.00 arasında Epic Games başlatıcısından Fortnite'ta oturum açan oyuncular içerik mağazasından Kış Öğrencisi'nin hediye kıyafetini alabilirler.

Bu ve bunun gibi birçok ödüle sahip olmak için yapmanız gereken tek şey oyuna girmek ve Örümcek Adam Fornite iş birliği ile keyifli zamanlar geçirmek olacak.

Fornite Kış Festivali 2021 ile ilgili önemli olan tüm detayları size aktardık. Spider-Man'in Fortnite'a eklenmesi bizi oldukça etkiledi ve oyun heyecanına hemen başlamak istiyoruz. Sizin bu konu hakkındaki düşünceleriniz neler ? Lütfen yorumlar kısmında belirtmeyi unutmayın. Bu arada, unutmadan söyleyelim. Fornite V- Papel satın almak için indirimli fiyatlar ve büyük kampanyalar Kabasakal Online farkı ile başladı ! Fırsatları yakalamak için aşağıdaki görsele tıklamanız yeterli olacaktır. Fortnite Kış Festivali, Kabasakal Online ile daha güzel !
Yorum Yap


LİSTELENECEK YORUM BULUNAMADI × Henüz yorum yapılmamış ilk yorumu yapmak ister misiniz?