Free Fire 36.Sezon Başladı YORUMLARI GÖSTER (0) YORUM YAP

Free Fire 36.Sezon Başladı

Son zamanların popüler oyunlarından Free Fire’ın sezon güncellemeleri ile dünya genelindeki oyuncuları büyük bir heyecan sardı. Sezon başlangıcı ile bizi bekleyen iki adet paket mevcut. Sırasıyla 499 ve 999 Elmas karşılığında Elite Pass ve Elite Bundle versiyonlarından istediğinizi tercih edebilirsiniz. En uygun fiyatla Elite Pass satın almak için tabiki kabasakalonline.com’u ziyaret edebilirsiniz.

Free Fire Season 36 Elite Pass: Paketler

Erkek Ve Kadın Paketleri :

Free Fire Elite Pass'ta en çok kullanılan öğeler aslında Erkek ve Kadın Paketleri. Oyuncular 50 ve 225 rozet toplamayı tamamladıklarında elde edilen paketlerdir. Uğraşmak istemezseniz elmas satın alarak paketleri alabilirsiniz.

Erkek Paketleri : Free Fire Sezon 36 Elite Pass, joker ve suç temasını getiriyor. Paketler, yelek üzerinde küçük mavi ile siyah, beyaz ve kırmızı renkli bir tema ile bizi karşılamış oluyor.

Kadın Paketleri : Elite Pass 36'nın Kadın Paketi, yaramazlık ve suçluluk üzerine kurulu bir şekilde karşımıza çıkıyor. Kırmızı, beyaz ve altın renk kombinasyonuna sahip bir paket göz alıcı bir paket bizi bekliyor. Bu paket, Erkek Paketiyle aynı 6 parçadan oluşur. Tek fark, bu paket 50 rozeti tamamladıktan sonra elde edilir.

Free Fire 36.Sezon Elite Pass: Yeni Skinler

Ölüm Kutusu - Yağma Kutusu Skin

Ölüm kutusu, oyuncu bir rakibi ortadan kaldırdığında gösterilen bir kısım. Çoğunlukla gösteri için kullanılıyor. Bu sezonun ölüm kutusunun teması yine joker ve kötülük olmuş oldu. Bu öğe koleksiyonda efsanevi - sarı olarak karşımıza çıkıyor.

Sörf Tahtası Skin

Bu skin ise oyunu daha renkli bir hale getirmek için eklenmiş gibi duruyor. Rengi ise animasyonlara göre yeşil, kırmızı ve altın sarısı tercih edilmiş. 100 Rozeti tamamladıktan sonra açılmış oluyor.

Silah Skinleri

SPAS 12 : Otomatik bir av tüfeği değildir ancak en yüksek hasar ve en yüksek ateş oranına sahip iyi bir menzile sahiptir. Oyuncular tarafından çok fazla tercih edileceğini düşünüyoruz. Bu silah pembe, kırmızı ve kahverengi bir renk temasına sahiptir. 36.Sezona uygun bir şekilde görünümü tasarlanmış duruyor.

Plasma : Sadece 2 skine sahip bir silahtı şimdiye kadar. Skinin renk kombinasyonu kırmızı, pembe ve beyaz olacaktır. Bir makineli tüfek olup çok fonksiyonlu olduğu belirtilmiştir. Oyuncular tarafından bir hayli tercih edileceğini düşünülüyor.

Free Fire 36. Sezon güncellemelerini sizinle paylaştık. Bu güncellemelerdeki paketlere ve silah skinlerine sahip olmak için siz de kabasakalonline.com sitemie girip indirimli Free Fire elmas satın alabilirsiniz. 


Yorum Yap


LİSTELENECEK YORUM BULUNAMADI × Henüz yorum yapılmamış ilk yorumu yapmak ister misiniz?