Free Fire 37.Sezon Başladı YORUMLARI GÖSTER (0) YORUM YAP

Free Fire 37.Sezon Başladı

Free Fire 37.Sezon, 1 Haziran saat 01:00 itibariyle başladı. Oyuncuların büyük bir ilgi ve yoğunluk gösterdiği yeni sezon için Elmas satın alma adresiniz her zaman olduğu gibi kabasakalonline.com !  

Free Fire Yeni Sezon Paket İçerikleri ve Fiyatı Nasıl ?

Fire Pass yani Sezon Bileti, içerisinde özel paketler ve ifadeler olmak üzere kadar birçok yeni öğeyi barındırıyor. Fire Pass yeni sezonda da her sezon olduğu gibi iki paket şeklinde sunuldu. Paket fiyatları ise şu şekilde :

Seçkin Bilet - 799 Free Fire Elmas

Seçkin Paket - 2299 Free Fire Elmas

Elmas satın alarak dilediğiniz Fire Pass'i alabileceğiniz yeni sezonda ilgi çekici birçok yenilik de bulunuyor. Yeni sezonun teması Uğursuz Lanet olarak karşımıza çıkıyor. Hem kadın hem de erkek sürümleri için ayrı paketler ve koleksiyon öğeleri de oyuna eklenmiş oldu.. Ödül kutularından toplanabilecek müzik kutusu öğeleri, Disney işbirliği ile özel olarak oyuna gelen özel sürüm Cinderella Cam Çizme Sörf Tahtası ve yine Cinderalla Üç Seviyeli Sırt Çantası Görünümü de yeni sezonda Fire Pass ile alınabilir durumda Free Fire cephaneliğindeki MP5 silahı da Mavi Altın Renkli Disney Özel Görünümüne sahip oluyor. Oyuncular aynı zamanda çok sayıda Öğesi, Avatar Çerçevesi, Silah Görünümleri, Sırt Çantası Görünümleri ve daha fazlasını elde edilebilir durumda sizi bekliyor. 

Free Fire 37.Sezon heyecanına ortak olmak ve bu eşsiz içerikleri kaçırmadan sahip olmak istiyorsanız buraya tıklayarak kabasakalonline.com farkı ile elmas satın alabilirsiniz.  Satın alma işleminizi tamamladıktan sonra elmas kodunuz 10 dakika içerisinde hesabınızda olacaktır.  
Yorum Yap


LİSTELENECEK YORUM BULUNAMADI × Henüz yorum yapılmamış ilk yorumu yapmak ister misiniz?