Free Fire 37.Sezon Geliyor YORUMLARI GÖSTER (0) YORUM YAP

Free Fire 37.Sezon Geliyor

Oyuncuların en sevdiği Battle Royale oyunlarından biri olan Free Fire için yeni sezon için geri sayım başladı. Free Fire yeni sezona özel, yepyeni öğeler ve iki paket şeklinde sunulan Fire Pass (Seçkin Bilet) ile her ay oyuncular için yeni içerikler sunmaya hazırlanıyor.

Free Fire 37. Sezon Ne Zaman Başlayacak?

Free Fire 37. Sezon, 1 Haziran 2021 tarihinde başlayacak ve Fire Pass, içerisinde özel paketler ve ifadeler olmak üzere kadar birçok yeni öğeyi barındırıyor. Yeni öğelerin de geleceği bu yeni sezon içerikleri için oyuncular şimdiden hesaplarına elmas yüklemeye başladı bile. Elmas satın almak kabasakalonline.com ile çok daha kolay. Buraya tıklayarak satın alacağınız elmaslarınız sayesinde yeni sezona hazır bir şekilde başlayabilirsiniz Fire Pass her sezon olduğu gibi Free Fire 37. Sezon'da da iki paket şeklinde sunulacak. Paket fiyatları ise şu şekilde :

Seçkin Bilet - 799 Free Fire Elmas

Seçkin Paket - 2299 Free Fire Elmas

Free Fire 37. Sezon'un Tema İçeriği Nasıl Olacak ?

Free Fire 37. Sezon'un teması Uğursuz Lanet olarak karşımıza çıkacak. Free Fire 37. Sezon hem kadın hem de erkek sürümleri için ayrı paketler ve koleksiyon öğeleri, Free Fire ganimet kutuları gibi bir dizi öğeyi içeren birçok yeni içeriği beraberinde getiriyor olacak. Ödül kutularından toplanabilecek müzik kutusu öğeleri, Disney işbirliği ile özel olarak oyuna gelen özel sürüm Cinderella Cam Çizme Sörf Tahtası ve yine Cinderalla Üç Seviyeli Sırt Çantası Görünümü yer alıyor. Free Fire cephaneliğindeki MP5 silahı da Mavi Altın Renkli Disney Özel Görünümüne sahip oluyor. Oyuncular aynı zamanda çok sayıda Öğesi, Avatar Çerçevesi, Silah Görünümleri, Sırt Çantası Görünümleri ve daha fazlasını elde edecek.

Free Fire 37. Sezon içeriğini sizinle paylaştık. Free Fire Elmas satın almak için sitemize girip indirimlerden yararlanabilirsiniz. Satın alma işleminizi tamamladıktan sonra Elmas kodunuz 10 dakika içerisinde siparişlerim kısmına düşecektir.


Yorum Yap


LİSTELENECEK YORUM BULUNAMADI × Henüz yorum yapılmamış ilk yorumu yapmak ister misiniz?