Free Fire 38. Sezon Başladı ! YORUMLARI GÖSTER (0) YORUM YAP

Free Fire 38. Sezon Başladı !

Dünya çapında en çok sevilen Battle Royale oyunlarından biri olan Free Fire için 38.Sezon heyecanı başladı. Garena Free Fire, yeni sezon için özel öğeler içeren ve iki farklı paket şeklinde sunulan Fire Pass ile yepyeni içerikleriyle oyuncuları heyecanlandırmaya devam ediyor. Free Fire yeni sezon heyecanına başlamak için En Uygun Fiyat Garantisi ile Free Fire Elmas satın alma adresiniz kabasakalonline.com !

Free Fire 38. Sezon Ne Zaman Başladı?

Free Fire 38. Sezon, 1 Temmuz yani bugün başladı. Yeni sezonda, içerisinde özel paketlerden ifadelere kadar birçok yeni öğeyi barındıran 38.Sezon Fire Pass oyuna eklendi. Seçkin Bilet yani Fire Pass her sezon olduğu gibi bu sezon da Free Fire 38. Sezon'da da iki paket şeklinde sunuldu

Seçkin Bilet - 799 Free Fire Elmas

Seçkin Paket - 1.599 Free Fire Elmas

Free Fire 38. Sezon Teması

Free Fire 38. Sezon'un teması Kiralık Silah olarak karşımıza çıkıyor. 38. Sezon Fire Pass hem kadın hem de erkek sürümleri için ayrı paketler ve koleksiyon öğeleri içeriyor. Erkek paketinin ana temasının renkleri mavi, siyah ve beyazdan oluşuyor. Erkek paketinin arka kısmında büyük bir radar animasyonu yer alacak ve bu paketi almak isteyen oyuncular 250 rozet karşılığında pakete sahip olabilecekler. Kadın paketinin ana renkleri ise altın, siyah, beyaz ve maviye dayanıyor. Paketin arka kısmında kırmızı bir radar animasyonu yer alıyor ve kadın paketinin değeri de 250 rozet olarak belirlenmiş.  Free Fire 38. Sezon için Seçkin Bilet satın alan oyuncuları ücretsiz araç kaplaması ve silah görünümleri bekliyor. Seçkin Bilet satın alan oyuncuları bekleyen diğer ödüller ise şu şekilde karşımıza çıkıyor :

Yeni araç kaplaması

UMP Cilt

Erkek ve Kadın saç stili

Kadın üstü

Erkek T-Shirt

Kadın paketi elit bileti

Yeni kasa görünümü

Yarasa derisi

Animasyonlu sörf tahtası

Granat cilt

Lootbox Görünümü

Minimum puanlarını tamamladıktan sonra erkek ve kadın paketleri

Free Fire 38.Sezon ile ilgili bilgileri sizinle paylaştık. Kiralık Silah temalı yeni sezon heyecanına ortak olmak için ihtiyacın olan Free Fire Elmas her zaman olduğu gibi Kabasakal Online'da ! Buraya tıklayarak Elmas satın alabilirsiniz.


Yorum Yap


LİSTELENECEK YORUM BULUNAMADI × Henüz yorum yapılmamış ilk yorumu yapmak ister misiniz?