Free Fire 39. Sezon Geliyor YORUMLARI GÖSTER (0) YORUM YAP

Free Fire 39. Sezon Yangında Gezenler

Dünya çapında en çok sevilen Battle Royale oyunlarından biri olan Free Fire için 39.Sezon heyecanı kısa süre içerisinde başlayacak. Garena Free Fire, yeni sezon için özel öğeler içeren ve iki farklı paket şeklinde sunulacak olan Fire Pass ile yepyeni içerikleriyle oyuncuları heyecanlandırmaya devam edeceğe benziyor. Free Fire yeni sezon heyecanına başlamak için En Uygun Fiyat Garantisi ile Free Fire Elmas satın alma adresiniz kabasakalonline.com !

Free Fire 39. Sezon Ne Zaman Başlayacak ?

Free Fire 39. Sezon, 1 Ağustos'ta başlayacak. 1-31 Ağustos tarihleri arasında sürecek olan yeni sezon ile ilgili, ilgi çekici bir Fire Pass'ta bizleri bekliyor. Yeni sezonda, içerisinde özel paketlerden ifadelere kadar birçok yeni öğeyi barındıran 39.Sezon Fire Pass oyuna eklenmiş olacak. Seçkin Bilet yani Fire Pass, her sezon olduğu gibi Free Fire 39. Sezon'unda da iki paket şeklinde sunulacağı tahmin ediliyor.

Seçkin Bilet - 799 Free Fire Elmas

Seçkin Paket - 1.599 Free Fire Elmas

Free Fire 39. Sezon Teması

Free Fire 39. Sezon'un teması Yangında Gezenler ! 39. Sezon Fire Pass içeriğindeki yeni özelleştirmelere göz atacak olursak ateş ve zombi teması içerisinde güzel öğelerin bizi karşıladığını görüyoruz. Bununla birlikte oyun içi öğelerde kırmızı ve sarı renklerin ağırlıkla kullanıldığını da söyleyebiliriz. Free Fire 39.Sezon'a hazır olmak için ihtiyacın olan Free Fire Elmas her zaman olduğu gibi Türkiye'nin Bir Numaralı Oyuncu Alışveriş Sitesi Kabasakal Online'da seni bekliyor !


Yorum Yap


LİSTELENECEK YORUM BULUNAMADI × Henüz yorum yapılmamış ilk yorumu yapmak ister misiniz?