Free Fire 41. Sezonu Başladı ! YORUMLARI GÖSTER (0) YORUM YAP

Free Fire 41. Sezonu Başladı !

Mobil platformun en sevilen Battle Royale oyunlarından biri olan Free Fire, 41. Sezonun başlangıcını ve getireceği yenilikleri duyurdu. Geniş kitlesine her sezonda farklı bir tema ve içerik paketleri sunan Free Fire, yeni sezonuyla ilgili detaylar haberimizin devamında sizi bekliyor. En Uygun Fiyat Garantisi ile FREE FIRE ELMAS satın almak için adres Kabasakal Online!

Free Fire 41. Sezonda bizi neler bekliyor?

41. Sezonda içerisinde özel paketler, ifadeler ve bunun gibi birçok öğe barındıran SB.41 Fire Pass oyunda yerini alacak. Seçkin Bilet (Fire Pass) ise kullanıcılara iki paket olarak sunulmuş durumda, Seçkin Bilet fiyatı 499 Free Fire Elmas iken Seçkin Paket – 1.199 Free Fire Elmas fiyatıyla oyunculara ulaşacak. Masalsı anlatılardan esinlenmiş, Büyüleyici Geceler ise bu sezonun temasını oluşturuyor.

Seçkin Bilet - 499 Free Fire Elmas

Seçkin Paket - 1.199 Free Fire Elmas

Free Fire 41. Sezon ne kadar sürecek?

1 Ekim Cuma günü itibariyle başlamış olan 41. Sezon, 31 Ekim Pazar günü sonlanacak. Sezon teması ve yenilikler hakkında fikirlerinizi yorumlar kısmından belirtmeyi unutmayın.

Siz de Free Fire 41. Sezon’da yer almak ve sezon boyu sürecek etkinliklerden yararlanmak istiyorsanız, değişmeyen adresiniz Kabasakal Online! En uygun ve güvenilir adresten Free Fire Elmas satın almak için buraya tıklayabilirsiniz.


Yorum Yap


LİSTELENECEK YORUM BULUNAMADI × Henüz yorum yapılmamış ilk yorumu yapmak ister misiniz?