Free Fire 42.Sezon Başladı! YORUMLARI GÖSTER (0) YORUM YAP

Free Fire 42.Sezon Başladı!

En çok sevilen Battle Royale oyunlarından biri olan Free Fire için 42.Sezon heyecanı kısa bir süre önce başladı. Garena Free Fire, yeni sezon için özel öğeler içeren ve iki farklı paket şeklinde sunulacak olan Fire Pass ile yepyeni içerikleriyle oyuncuları oldukça heyecanlandırdı. Free Fire Yeni Sezonu teması ve öğeleri ile ilgili detaylar haberin devamında sizi bekliyor. Free Fire 42.Sezon heyecanına ortak olmak için En Uygun Fiyat Garantisi ile Free Fire Elmas satın alma adresiniz Kabasakal Online !

Free Fire 42. Sezon Ne Zaman Başladı ?

Free Fire 42. Sezon 1 Kasım itibariyle, büyük bir heyecanla başladı. Yeni sezonda, içerisinde özel paketlerden ifadelere kadar birçok yeni öğeyi barındıran ve cadılar bayramı konseptini içeren olan SB.42 Fire Pass oyuna eklendi.

Seçkin Bilet - 499 Free Fire Elmas

Seçkin Paket - 1.199 Free Fire Elmas

Free Fire 42.Sezon Elite Pass Ödülleri

Free Fire Elite Pass 42.Sezon ödülleri de oldukça heyecan verici. Free Fire Yeni Sezonuyla birlikte oyuna eklenen bu etkileyici içeriklere de aşağıdan göz atabilirsiniz. 

- Flaring Beast Paketi

- Burning Horns Paketi

- Afiş Kızıl Pençeleri

- Dark Wings (Head)

- Fire Breath Ceket

- Fire Breath Sırt Çantası

- Fire Claw T-Shirt

- Fire Breath Yeleği

- Shining Rage Banner

- Breath Of Death

 -Beastly Wrath Ganimet Kutusu

- Beastly Wrath Sırt Çantası

- Beastly Wrath Skyboard

- Beastly Wrath Spor Araba

- Beastly Basher Yarasa

- Inferno Rage Banner

- Inferno Rage Avatar

- Uğursuz Efsane El Bombası

- Uğursuz Efsane Afiş ve Avatar

Free Fire 42.Sezon Teması

Free Fire 42.Sezon Teması Cehennem Öfkesi oldu. 42.Sezon Fire Pass içeriğindeki yeni özelleştirmelere göz atacak olursak Cadılar Bayramı teması içerisinde güzel öğelerin bizi karşıladığını görüyoruz. Bununla birlikte oyun içi öğelerde kırmızı ve sarı renklerin ağırlıkla kullanıldığını da söyleyebiliriz.

Free Fire 42. Sezon ile ilgili tüm detayları sizinle paylaştık. Düşünceleriniz neler ? Yorumlar kısmında belirtmeyi unutmayın. Yeni Sezon keyfini en üst seviyede yaşamak için ihtiyacınız olan Free Fire Elmas'ı alabilirsiniz. İndirimli fiyatlarla Elmas Satın Almak için aşağıdaki görsele tıklayabilirsiniz.Yorum Yap


LİSTELENECEK YORUM BULUNAMADI × Henüz yorum yapılmamış ilk yorumu yapmak ister misiniz?