Free Fire 42.Sezon Geliyor YORUMLARI GÖSTER (0) YORUM YAP

Free Fire 42.Sezon Geliyor 

En çok sevilen Battle Royale oyunlarından biri olan Free Fire için 42.Sezon heyecanı kısa süre içerisinde başlayacak. Garena Free Fire, yeni sezon için özel öğeler içeren ve iki farklı paket şeklinde sunulacak olan Fire Pass ile yepyeni içerikleriyle oyuncuları heyecanlandırmaya devam edeceğe benziyor. Detaylar haberin devamında sizi bekliyor. Free Fire Yeni Sezon heyecanına ortak olmak için En Uygun Fiyat Garantisi ile Free Fire Elmas satın alma adresiniz kabasakalonline.com !

Free Fire 42. Sezon Ne Zaman Başlayacak ?

Free Fire 41.Sezon, 1 Ekim tarihinde başlamıştı ve sezon 31 Ekim'e kadar devam edecek. Free Fire 42. Sezon başlangıcı için tahmin edilen çıkış tarihi ise 1 Kasım ! Yeni sezonda, içerisinde özel paketlerden ifadelere kadar birçok yeni öğeyi barındıran ve cadılar bayramı konseptini içerecek olan SB.42 Fire Pass oyuna eklenecek.

Seçkin Bilet - 499 Free Fire Elmas

Seçkin Paket - 1.199 Free Fire Elmas

Free Fire 42. Sezon Teması Nedir ?

Free Fire 42. Sezon Temasıyla ilgili henüz paylaşılan bir bilgi yok. Ancak kısa süre içerisinde açıklanmasını tahmin ediyoruz. Yeni sezon ile ilgili herhangi bir bilgi paylaşıldığı zaman Kabasakal Online farkı ile öğrenebiliriz. 42. Sezon Fire Pass içeriğindeki yeni özelleştirmelere göz atacak olursak Cadılar Bayramı teması içerisinde güzel öğelerin bizi karşıladığını görüyoruz. Bununla birlikte oyun içi öğelerde kırmızı ve sarı renklerin ağırlıkla kullanıldığını da söyleyebiliriz. 

Free Fire 42. Sezon ile ilgili açıklanan detayları sizinle paylaştık. Düşünceleriniz neler ? Yorumlar kısmında belirtmeyi unutmayın. Free Fire 42.Sezon'a hazır olmak ve Free Fire Elmas almak için adres her zaman olduğu gibi Türkiye'nin Bir Numaralı Oyuncu Alışveriş Sitesi Kabasakal Online !


Yorum Yap


LİSTELENECEK YORUM BULUNAMADI × Henüz yorum yapılmamış ilk yorumu yapmak ister misiniz?