Free Fire 43.Sezon Başladı! YORUMLARI GÖSTER (0) YORUM YAP

Free Fire 43.Sezon Başladı!

En çok sevilen Battle Royale oyunlarından biri olan Free Fire için 43.Sezon heyecanı kısa bir süre önce başladı. Garena Free Fire, yeni sezon için özel öğeler içeren ve iki farklı paket şeklinde sunulan Fire Pass ile yepyeni içerikleriyle oyuncuları oldukça heyecanlandırdı. Free Fire Yeni Sezonu teması ve öğeleri ile ilgili detaylar haberin devamında sizi bekliyor. Free Fire 43.Sezon heyecanına ortak olmak için En Uygun Fiyat Garantisi ile Free Fire Elmas satın alma adresiniz Kabasakal Online !

Free Fire 43. Sezon Ne Zaman Başladı ?

Free Fire 43. Sezon, 1 Aralık itibariyle büyük bir heyecanla başladı. Yeni sezonda, içerisinde özel paketlerden ifadelere kadar birçok yeni öğeyi barındıran ve La Casa De Papel'e özel bir konsept içeren SB.43 Fire Pass oyuna eklendi.

Seçkin Bilet - 599 Free Fire Elmas

Seçkin Paket - 1.199 Free Fire Elmas

Free Fire 43.Sezon Teması

Free Fire 43.Sezon Teması Poker Sarayı oldu. 43.Sezon Fire Pass içeriğindeki yeni özelleştirmelere göz atacak olursak oldukça etkileyici bir tema içerisinde güzel öğelerin bizi karşıladığını görüyoruz. Bununla birlikte oyun içi öğelerde kırmızı renklerin ağırlıkla kullanıldığını da söyleyebiliriz.

Free Fire 43. Sezon ile ilgili tüm detayları sizinle paylaştık. Düşünceleriniz neler ? Yorumlar kısmında belirtmeyi unutmayın. Free Fire Yeni Sezon keyfini en üst seviyede yaşamak için ihtiyacınız olan Free Fire Elmas'ı alabilirsiniz. İndirimli fiyatlarla Elmas Satın Almak için aşağıdaki görsele tıklayabilirsiniz.


Yorum Yap


LİSTELENECEK YORUM BULUNAMADI × Henüz yorum yapılmamış ilk yorumu yapmak ister misiniz?