Free Fire 44. Sezon Saklı Gezegen Başladı YORUMLARI GÖSTER (0) YORUM YAP

Free Fire 44. Sezon Saklı Gezegen Başladı 

En çok sevilen Battle Royale oyunlarından biri olan Free Fire için yeni sezon heyecanı başladı! Saklı Gezegen Sezonu ile ilgili bilgiler haberin devamında sizi bekliyor. En Uygun Fiyat Garantisi ile Free Fire Elmas satın almak için adres Kabasakal Online!

Free Fire 44. Sezon Saklı Gezegen 

Free Fire 44. Sezon Saklı Gezegen’in tanıtım videosu yayınlandı. 1 Ocak itibari ile başlayan Saklı Gezegen Sezonu 31 Ocak’a kadar oyunda kalacak. Oldukça fazla ilgi gören Saklı Gezegen Sezonu’nun tanıtım videosuna aşağıdaki bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

Free Fire Saklı Gezegen Seçkin Bilet ve Seçkin Paket İçerikleri

Free Fire Saklı Gezegen seçkin bilet ve seçkin paket içerikleri belli oldu! Oyuncuların sezona olan ilgisi paketi öne çıkarmakta. Şimdiden yoğun ilgi alan Saklı Gezegen Sezonu Paket içerikleri ise şu şekilde:

Seçkin bilet içeriği:

Seçkin mücadeleleri aç ve daha fazla rozet kazan.

Günlük altın limiti 100 arttı.

Leş anonslarında gösterilen özel rozet.

Seçkin Bilet Fiyatı 599 Elmas!

Seçkin Paket içeriği:

50 ekstra rozet ile beraber, tüm [FF9BA] SEÇKİN BİLET ayrıcalıklarını içerir.

Seçkin Paket Fiyatı %42 indirim ile 2099 Elmas yerine 1199 Elmas!


Free Fire 44. Sezon ile ilgili tüm detayları sizinle paylaştık. Saklı Gezegen hakkındaki düşüncelerinizi yorumlarda belirtmeyi unutmayın! Free Fire Yeni Sezon keyfini en üst seviyede yaşamak için ihtiyacınız olan Free Fire Elmas’ı satın alabilirsiniz. İndirimli fiyatlarla Elmas Satın almak için aşağıdaki görsele tıklayabilirsiniz.Yorum Yap


LİSTELENECEK YORUM BULUNAMADI × Henüz yorum yapılmamış ilk yorumu yapmak ister misiniz?