Free Fire 49. Sezon Kılıç Ruhu Gerçekliği Başladı YORUMLARI GÖSTER (0) YORUM YAP

Free Fire 49. Sezon Kılıç Ruhu Gerçekliği Başladı

En sevilen Mobile Battle Royale oyunlarından birisi olan Free Fire için yeni sezon başladı. Free Fire 49.Sezon Kılıç Ruhu Gerçekliği bugün itibariyle başladı. Tüm detaylar haberin devamında sizi bekliyor. En Uygun Fiyat Garantisi ile Free Fire Elmas satın alarak, sezon heyecanına ortak olmak için adres Kabasakal Online!

Free Fire Kılıç Ruhu Gerçekliği

Free Fire Kılıç Ruhu Gerçekliği Sezonu 1 Haziran tarihi itibariyle başladı. 30 Haziran'a kadar devam edecek. Kılıç Ruhu Gerçekliği Sezonu, hem Free Fire hem de Free Fire Max için oynanabiliyor. Free Fire Yeni Sezon Ödülleri ise bu sezon da oyuncular tarafından oldukça beğenildi. Özellik Siber Kılıç Koru seti oyuncuların en sevdiği setlerden birisi oldu.

Free Fire Damalı Asalet Ödülleri

Free Fire 49.Sezon, her sezon olduğu gibi Seçkin Bilet ve Seçkin Paket olmak üzere iki farklı seçenekle bizi karşılıyor. Tercihinize göre satın alabileceğiniz iki farklı sezon bileti için doğal olarak farklı ödüller de mevcut oluyor. Free Fire'ı sürekli olarak oynuyorsanız Seçkin Paket'i almanızı tavsiye ederiz.

Seçkin Bilet

Seçkin mücadeleleri açarak daha fazla rozet kazanacaksınız. Seçkin bileti satın aldığınızda günlük altın limitiniz 100 artacak. Ayrıca leş anonslarında ise gösterilecek özel bir rozet oyun hesabınıza tanımlanacak. Free Fire Seçkin Bilet 599 Elmas olarak oyundaki yerini alıyor.

Seçkin Paket

Seçkin Paketi satın aldığınız zaman Seçkin bilet içerisinde olan tüm ödüllere sahip olacaksınız. Bunun yanı sıra ekstra 50 rozet hesabınıza gelecek. Neon Siber Kılıcı Paketi, Siber Hançer, Canavar Kamyon Kafatası Operasyonu gibi oyun içi özel ürünler de Seçkin Paket ile beraber sizi bekliyor. Free Fire Seçkin Paket 1199 Elmas şeklinde bir fiyatla oyunda bizi bekliyor.

Free Fire Kılıç Ruhu Gerçekliği Sezonu ile ilgili tüm detaylar bu kadar. Yeni sezon hakkındaki düşüncelerinizi yorumlarda belirtmeyi unutmayın. Bu arada Free Fire SB49 için ihtiyacınız olan indirimli Elmaslara, aşağıdaki görsele tıklayarak ulaşabilirsiniz.


Yorum Yap


LİSTELENECEK YORUM BULUNAMADI × Henüz yorum yapılmamış ilk yorumu yapmak ister misiniz?