Free Fire' da Yeni Dönem Cristiano Ronaldo İle Başladı. YORUMLARI GÖSTER (0) YORUM YAP


Garena ekibi, günümüzün en çok oynanan mobil oyunlarından biri olan Garena Free Fire için yıldız futbolcu Cristiano Ronaldo ile ortaklık kurdu. Portekizli yıldız, yeni güncellemeyle birlikte Free Fire evreninin bir parçası olacak. 

Yapılan duyurunun ardından Twitter'a akın eden Free Fire oyuncuları, Juventus'un golcüsü Cristiano Ronaldo'yu temsil edecek bir karakterle oynayacakları için ne kadar heyecanlı olduklarını dile getirdi. Cristiano Ronaldo ile günümüzün en çok oynanan mobil oyunlarından biri olan Free Fire arasındaki anlaşma ise sektördeki en büyük ortaklık olarak görülüyor.

Yapılan anlaşma hakkında konuşan Portekizli oyuncu, yaptığı açıklamada "Free Fire' da yalnızca modellenmiş bir karakter olarak yer almak yerine tüm evrenin onunla birlikte değişmesi mükemmel bir duygu. Garena ekibi, 'Operation Chrono' için binlerce yeni özellik ve yepyeni elementler üzerinde çalıştı. Umarım dünyanın her yerindeki Free Fire oyuncuları da en az benim kadar heyecanlıdır" ifadelerini kullandı.

Garena yapımcısı Harold Teo ise yapılan anlaşma hakkında "Bu, Free Fire için gerçekten önemli bir ortaklık. Cristiano Ronaldo herkes için bir rol model ve onunla iş birliği yapabilmek ve yüz milyonlarca insana sunabilmek gerçekten heyecan verici. Cristiano Ronaldo ile yaptığımız bu ortaklık topluluğumuza Free Fire' ın tadını çıkarabilecek yeni yollar sunuyor" dedi.   

Hemen Free Fire elmas satın almak için buraya tıklayabilirsiniz.


Yorum Yap


LİSTELENECEK YORUM BULUNAMADI × Henüz yorum yapılmamış ilk yorumu yapmak ister misiniz?