Free Fire Damalı Asalet Sezonu Başladı! YORUMLARI GÖSTER (0) YORUM YAP

Free Fire Damalı Asalet Sezonu Başladı!

En çok oynanan Mobile Battle Royale oyunlarından birisi olan Free Fire için yeni sezon heyecanı başladı. Free Fire 48.Sezon Damalı Asalet bugün itibariyle başlamış oldu. Detaylar haberin devamında sizi bekliyor. En Uygun Fiyat Garantisi ile Free Fire Elmas satın alarak, sezon heyecanına ortak olmak için adres Kabasakal Online!

Free Fire 48.Sezon Damalı Asalet

Free Fire Damalı Asalet Sezonu 1 Mayıs tarihi itibariyle başladı. 31 Mayıs'a kadar devam edecek Damalı Asalet Sezonu, Free Fire ve Free Fire Max için oynanabilir durumda bulunuyor. Ödülleri ise her sezon olduğu gibi oyuncular tarafından oldukça beğenildi. Şah-Mat Şövalyesi kostümünü almak için Sezon bileti satın alan oyuncular, sezon heyecanına kavuştular.

Free Fire Damalı Asalet Ödülleri

Free Fire 48.Sezon, Seçkin Bilet ve Seçkin Paket olmak üzere iki farklı seçenekle oyuna eklendi. Bütçenize ve tercihinize göre satın alabileceğiniz iki farklı sezon bileti için farklı içerikler ve ödüller de mevcut.

Seçkin Bilet

Seçkin mücadeleleri açarak daha fazla rozet kazanabilirsiniz. Seçkin bileti satın aldığınız zaman günlük altın limitiniz 100 artacaktır. Leş anonslarında ise gösterilecek özel bir rozet oyun hesabınıza tanımlanacak. Free Fire Seçkin Bilet 599 Elmas olarak fiyatlandırılıyor.

Seçkin Paket

Seçkin bilet içerisinde olan tüm ödüllere sahip olacaksınız. Ayrıca 50 ekstra rozet hesabınıza gelecek. Şah-Mat Leydisi Paketi, Şah-Mat Kraliçesi Kostümü, AN-94 Damalı At gibi çok özel oyun içi ürünler de Seçkin Paket ile beraber sizi bekliyor olacak. Free Fire Seçkin Paket 1199 Elmas olarak fiyatlandırılmıştır.

Free Fire Damalı Asalet Sezonu ile ilgili şimdilik paylaşacağımız bilgiler bu kadar. Yeni sezon hakkındaki düşünceleriniz neler? Yorumlarda belirtmeyi unutmayın. Bu arada Free Fire SB48 için ihtiyacınız olan indirimli Elmaslara, aşağıdaki görsele tıklayarak ulaşabilirsiniz.Yorum Yap


LİSTELENECEK YORUM BULUNAMADI × Henüz yorum yapılmamış ilk yorumu yapmak ister misiniz?