Free Fire Max Ön Kayıtları Başladı YORUMLARI GÖSTER (0) YORUM YAP

Free Fire Max Ön Kayıtları Başladı

Dünyada en çok sevilen Battle Royale oyunlarından birisi olan Free Fire’ın yepyeni oyunu Free Fire Max için geri sayım başladı. Ön Kayıtları başlayan Free Fire Max ile ilgili detaylar, haberin devamında sizi bekliyor. En Uygun Fiyat Garantisi ile Free Fire Elmas satın almak için adres Kabasakal Online !


Free Fire Max ile Yepyeni Bir Heyecan

Free Fire Max oyunu ile yepyeni bir heyecana başlayabilirsiniz. Oyun içerisine getirilecek olan yeni içerikler sayesinde oyun keyfinizi en üst seviyeye çıkartabilirsiniz. Free Fire Max için genellikle grafik geliştirmesine odaklanılmış olsa da belli başlı yeni içerikler ile oyuncuları büyük bir meraklı bekleyiş olacak. Free Fire Max, Battle Royale tecrübesini ayrıcalıklı özellikler ile oynamanıza yarayacak. Özel Firelink teknolojisi ile donatılmış bu versiyonda, heyecan verici oyun modlarını diğer Free Fire oyuncuları ile tam performans oynayabilirsiniz. Ultra HD çözünürlük ve nefes kesici efektler ile yeni bir Free Fire devrinin kapılarını aralayabilirsiniz. Pusu kurup, keskin nişancı tüfeğiniz ile rakiplerinizi haklayın, ve hayatta kalın; Sadece tek bir amaç var: o da hayatta kalan son kişi olmak !

YENİLİKLER

- Üretim Diyarı - oluştur, inşa et ve kendi haritanı paylaş!

- Yeni 1v1 Modu "Yalnız Kurt" - Çok Yakında!

- Karakter şarjör & koşma animasyonu güncellendi.

- Ekip Çarpışması 8. Sezon Başlıyor - 05/08 12:00 (TSİ)

- Ekip Çarpışması'nda oyuncular takım arkadaşlarından eşya isteyebilir.

- Yeni Silah - AC80 şimdi tüm modlarda mevcut.

- Silah istatistik düzenlemeleri.

- Jota, Luqueta, Shani, Alvaro için karakter dengelemeleri.

- Ayarlar menüsüne koşmak-için-kaydır özelliği eklendi.


Free Fire Max Ön Kayıt Nasıl Yaparım ?

Free Fire Max ön kayıt tarihleri belli oldu. Yapmanız gereken tek şey  Google Play üzerinden Free Fire Max’i aratmak ve çıkan sayfaya tıklayarak Ön Kayıt butonuna tıklamanız yeterli olacaktır. Ön Kayıt işlemini web sitesinden yaparsanız daha fazla ödül kazanma şansına sahipsiniz. Ön kayıt yapmak için buraya tıklayabilirsiniz.

Ön-kayıt tarihleri : 28 Ağustos - 27 Eylül 2021

1.Etkinlik : Dönüm Noktası Ödülleri

2.Etkinlik : Arkadaşlarını Davet Et

3.Etkinlik : Davet Derecesi

Free Fire Max Ön Kayıt Ödülleri

Free Fire Max’e Ön Kayıt yaptıktan sonra sahip olacağınız ödüller de mevcut. Oldukça ilgi çekici olan bu ödüller ise şu şekilde :

- Siber Max Ganimet Kutusu

- Parıltılı Kadın Siborg

- Siber Maks Gök Tahtası

Free Fire Max ile ilgili paylaşılan detayları size aktardık. Düşüncelerinizi yorumlar kısmından belirtmeyi unutmayın. Free Fire Elmas satın almak için buraya tıklayabilirsiniz. Oyun için ihtiyacın olan her şey, Türkiye’nin Bir Numaralı Oyuncu Alışveriş Sitesi Kabasakal Online’da !


Yorum Yap


LİSTELENECEK YORUM BULUNAMADI × Henüz yorum yapılmamış ilk yorumu yapmak ister misiniz?