Free Fire McLaren Etkinliği ile Karşımızda ! YORUMLARI GÖSTER (0) YORUM YAP

Free Fire McLaren Etkinliği ile Karşımızda !

En sevilen Mobile Battle Royale oyunlarından biri olan Free Fire, Formula 1 ekibi McLaren Racing ile iş birliği gerçekleştirdi. McLaren "Pistin Tozunu Attır" ile etki alanını geliştirmek isteyen Free Fire, oyun içerisindeki tematik değişiklikleriyle de oyunculara güzel bir oyun keyfi yaşatmak istiyor.

Free Fire : McLaren

Free Fire, McLaren ve Free Fire'ın kısaltması olan MCLFF adlı özel iş birliği ile McLaren'in Grand Prix yarış vizyonunu sundu. McLaren Racing tasarım ekibiyle birlikte yapılan tasarım, MCL35M de dahil olmak üzere diğer McLaren yarış arabalarından ilham alıyor. McLaren P1, dünyadaki en iyi sürücü otomobili olacak şekilde tasarlandı ve üretildi. MCLFF ise, McLaren’in, Grand Prix yarışlarının ileri teknoloji çağıyla buluştuğu gelecek vizyonunu temsil etmiş oluyor. McLaren Racing Ticari Direktörü Mark Waller “Oyun içi bir McLaren Racing entegrasyonu için Free Fire ile iş birliği yapmaktan heyecan duyuyoruz. Hayranlarımız her zaman ekibimizle bağlantı kurmanın yollarını arıyor. Bu entegrasyon, bu erişilebilirliği yeni ve heyecan verici bir şekilde sağlıyor. Oyunların büyümeye devam ettiği ve McLaren'ın da bu büyümenin bir parçası olmak istediği bir zamanda mükemmel bir iş birliği” dedi.

Free Fire - Pistin Tozunu Attır

Free Fire'ın Eğitim Alanı'nda oyuncuların arabalarını test sürüşü için çıkarabilecekleri bir yarış pisti de yer alıyor. Karakterlerini, McLaren papayasından ve mavisinden oluşan sürücü tulumlarını içeren özel McLaren Racing x Free Fire koleksiyonuyla donatarak yarış görünümünüzü tamamlayabilirsiniz. Bu birliktelikle oyuna girdiğiniz andan savaşa girene kadar, McLaren'dan ilham alan Muhafız Duvar dokularına, sörf tahtalarına, zeplinlere ve ifadelerine sahip olma şansınız var.

McLaren'a Nasıl Sahip Olurum ?

kabasakalonline.com sitemize girip en uygun fiyatlarla Free Fire Elmaslarınızı satın alabilirsiniz. Bu sayede Pistin Tozunu Attırmak için McLaren'a sahip olacak ve keyifli bir oyun deneyimi yaşayabilirsiniz. Free Fire Elmas satın almak için buraya tıklamanız yeterli.


Yorum Yap


LİSTELENECEK YORUM BULUNAMADI × Henüz yorum yapılmamış ilk yorumu yapmak ister misiniz?