Free Fire Nicel Bilinmeyen Yeni Sezonu Başladı YORUMLARI GÖSTER (0) YORUM YAP

Free Fire Nicel Bilinmeyen Yeni Sezonu Başladı

2019 ve 2020'de dünyanın en çok indirilen mobil oyunu Free Fire için yeni sezon başladı. Free Fire Nicel Bilinmeyen ile ilgili detaylar ise haberin devamında sizi bekliyor. En Uygun Fiyat Garantisi ile Free Fire Elmas satın almak için adres Kabasakal Online !

Free Fire Nicel Bilinmeyen

Nicel Bilinmeyen Sezonu, sokak giyiminden ilham alıyor. Doku kesimlerinden saç stillerine kadar, dreadlock'lar ve renk tonları gibi her öğe, benzersizliğin ve modanın görsel algısını vurgulamaya katkıda bulunuyor. Oyuncular, Mor Kuyruk (Erkek) ve Mor Kuyruk (Kadın) Paketlerine sahip olarak kıskaçlarınızı alabilir. Malevolent Sting sırt çantası ve el bombası görünümleri, Razor Blade ve Razor Fangs skyboard görünümleri ve Nicel Bilinmeyen cip ve silah görünümleri gibi başka ödüller kazanabilirsiniz.  Akrep konsepti daha önce Free Fire içeriğinde sunulmuştu. Bu sezonda ise siyah ile morun ana renk kombinasyonu gizemli ve tehlikeli bir akrep havası uyandırıyor.  Bel kemerlerindeki akrep detayları, sırt çantalarındaki mekanik akrep kuyrukları ve elmas şekillerin kullanımı gibi diğer unsurlar sezonun ana temasını belirginleştiriyor. Üçgenler ve metalik dokular keskinliğin yanı sıra tehlike ve saldırganlık hissini de taşımış oluyor.


Free Fire Nicel Bilinmeyen Ödülleri

Cip Nicel Bilinmeyen

M1873 Nicel Bilinmeyen

AUG Nicel Bilinmeyen

Keskin Jilet Gök Tahtası

Jilet Dişler Gök Tahtası


Free Fire Nicel Bilinmeyen ile ilgili detayları size aktardık. Yeni Sezon hakkındaki düşüncelerinizi yorumlar kısmında belirtmeyi unutmayın. Free Fire Nicel Bilinmeyen yeni sezon için ihtiyacın olan Free Fire Elmas’a buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.


Yorum Yap


LİSTELENECEK YORUM BULUNAMADI × Henüz yorum yapılmamış ilk yorumu yapmak ister misiniz?